Välismaa

USA populaarseim saatejuht Ellen DeGeneres tähistas 60. juubelit ning kinkis publikule miljon dollarit (8)

Televeeb, 7. veebruar 2018, 12:43
Ellen DeGeneresFoto: Reuters/Scanpix
Oma 60. sünnipäeva tähistamiseks üllatas jutusaatejuht Ellen DeGeneres oma stuudiopublikut, kelle seas oli üle 100 inimese, uudisega, et nende vahel läheb jagamisele miljon dollarit.

DeGeneres on pidevalt rõhutanud, et inimestele tuleb teha head ning ta võttis osa ka kampaaniast „Miljon heategu“. Oma sünnipäevasaateks kutsus naine üle stuudiosse üle 100 inimese, kes olid näinud palju vaeva, tehes heategusid, et tema publikusse pääseda.

Teletäht ütles oma publikule, et summa miljon dollarit on suurim, mida ta kunagi jaganud on. „Ma loodan, et te jagate seda raha edasi ning jagate headust,“ ütles ta.

DeGeneres tegi koostööd hommikuhelvestefirma Cheerioga, kogudes lugusid, kuidas teistele head tehakse ja sellega ka maailma paremaks muudetakse. Kokku loodetakse koguda miljon heategu ning parimad lood lastakse ka Elleni show eetrisse.

DeGeneresi sünnipäevaks valmistas naisele rõõmu ka tema abikaasa Portia Lee James DeGeneres, kes viis saatejuhi kokku oma suurima eeskuju, gorillauurija- ja kaitsja Dian Fossey’ga.

Õnnitlusi teletähele jagasid ka mitmed staarid, nende hulgas näiteks Bono, Will Smith, Meryl Streep, Hillary Clinton, Eminem, Taylor Swift jne. Elleni saate esimene külaline, Jennifer Aniston, tuli aga saatesse kohale isikikult, et oma õnnitlused edasi anda.

Samal teemal

18. märts 2018, 11:00
Ellen DeGenerese karjäärile pani aluse sõbratari traagiline surm
16. veebruar 2018, 11:14
Jennifer Aniston ja Justin Theroux otsustasid juba mitu kuud tagasi lahku minna
12. jaanuar 2018, 13:30
Ellen DeGeneres leinab oma isa: „Ta oli minu üle väga uhke ...“
8. november 2017, 16:36
Uskumatu, aga tõsi: maailma enimteenivaim saatejuht on Dr. Phil!