3
fotot
KÕIK KOOS: "Seksi ja linna" diivad Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon ja Kim Cattrall (Reuters/Scanpix)

Legendaarse suhtesarja „Seks ja linn“ staarid on omavahel raksus mis raksus. Kui pikalt on räägitud sellest, et „Seks ja linn“ võiks saada veel ühe järjefilmi, siis Samanthat kehastanud Kim Cattrall New Yorgi sõbrannade taaskohtumisest vaimustuses ei ole. Lisaks sellele ütles Cattrall, et tema ning Sarah Jessica Parker ei olegi kunagi päriselt sõbrad olnud.

Cattrall andis hiljuti intervjuu Piers Morganile ja ütles:

„Me pole kunagi sõbrad olnud. Me oleme olnud kolleegid ning mõnes mõttes on see väga tervislik suhe, sest siis on selge piir töö, suhete ja eraelu vahel.“

Ajakirjanikud võtsid Sarah Jessica Parkeri (kes seriaalis ja filmides peategelast, kirjatsura Carriet kehastas) muidugi kohe pihtide vahele. Naise vastus oli emotsionaalne.

„Mu süda on lihtsalt…murtud. Juba terve nädala. Minu jaoks on see väga ärritav, sest mina niimoodi meie suhet ei meenutaks,“ sõnas ta. „Seega, see on kurb. Ma arvasin alati, et mis meid sidus, oli see kogemus. See oli professionaalne kogemus, aga see sai ka personaalseks, sest see kestis aastaid ja aastaid. Veetes aastaid tehes midagi nii erilist, millega inimestel side oli, on suur privileeg.“

Mis saab aga „Seksi ja linna“ kauaoodatud kolmandast filmist, on hetkel veel lahtine. Parker rääkis Ellen DeGeneresi jutusaates, et kaalutud on ka varianti teha film ära ilma Kim Cattrallita.

„Kes teab, ehk me leiame mingi võimaluse. Hetkel ei oska ma kindlalt öelda,“ sõnas ta.

Jaga artiklit

2 kommentaari

D
Diiva.N  /   21:07, 2. veebr 2018
Õigem pealkiri on: "Tülin ussipesas"
T
Timbel  /   15:50, 2. veebr 2018
Üleshaibitud näitleja see Parker, miks teda küll igalepoole topitakse.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis