TV Uudised

TV3 VIDEO | Raivo E. Tamm valmistub uueks triatloniks: tundsin, et tahan kõike seda jätkata just hea enesetunde tõttu (5)

Televeeb, 30. jaanuar 2018, 21:04
RAIVO E. TAMM Otepää triatlonil eelmisel aastal Aldo Luud
Raivo E Tamm, kes võlus eelmisel aastal paljusi oma sportlike saavutustega jätkab triatloni lainel ka sellel aastal. Spordist väikese pausi võtnud tippnäitleja on alustanud ettevalmistusi uuteks väljakutseteks.

Ikka rõõmsa näoga Raivo E. Tamm on spordirajal tagasi ning läbis Tartu Ülikooli kliinikumis koormustesti. Näitleja käis hiljuti Ameerikas reisimas ning on taas täis tegemislusti.

“Ma puhkasin vahepeal, tõesti ma tundsin, et aasta on olnud päris kõva rabamine. Ma puhkasin spordist, nüüd hakkan aga jälle pihta,” rääkis Tamm. 

Kaalunumbrid võrreldes eelmise aastaga, kui Tamm alles oma esimeseks poolmaratoniks valmistuma hakkas, on muidugi täiesti teisest puust. Kui aasta tagasi kaalus mees 96 kilo, siis nüüd näitab number pisut üle 80. 

Eelmisel aastal läbitud kolme triatloniga mehe isu täis ei saanud. 

“Ma tahtsin olla jätkuvalt selles karussellis sees, mitte ainult see kehakoormus, vaid kõik ka need võistlused, mis nüüd uuesti ees terendamas on. Ma tundsin, et ma tahan seda kõike jätkata, see on väga meeldiv teekond terve see aasta ja ma tahan seda jätkata. Ma ei näe ühtegi põhjust, miks ma peaks selle kõik pooleli jätma,” sõnas Tamm.

Sel aastal on Tamm taas osa võtmas Otepää pooltraitlonist ning augustis juba Tallinnas toimuvast täispikast triatlonist.

Tamm on kursis, et väga paljud on mures tema tervise pärast ning on veendunud, et mees teeb omale liiga. Ta tänab muretsemast, kuid arvab, et enda liigutamine on kindlasti parem, kui seda mitte teha. 

“Ma oma loomu poolest olen selline muretseja ja küllaltki alalhoidlik inimene, ma ei jookse ennast pildituks kuskil trennis. Kui ma tunnen, et mul on halb, annan ma sellest kohe oma päevikus teada ja kohe on jälle uus arstikülastus ja kontroll. Kõik käib mõistusega, mul ei ole vaja kellelegi ära teha või kedagi võita, peale iseenda," nentis ta.

Samal teemal

5. veebruar 2018, 10:08
TOHOH! Raivo E. Tamm dubleeris beebit: mu hääl valiti Hollywoodis teiste seast välja

5 KOMMENTAARI

n
no 31. jaanuar 2018, 12:58
oled tubli, aga mõtle oma vanusele ka, ära üle pinguta, vähesed 50-ne aastased mehed julgevad endale sellist pressi peale panna, võta rahulikumalt, oled juba näidanud mida võib saavutada kui end kokku võtad.Tervist ja jõudu sulle, Raivo!
p
peab ütlema, 31. jaanuar 2018, 10:52
et viimati teleris nähtud pilt oli murettekitav - mees ei näinud sugugi hea välja!
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee