Saated

GALERII | Pagarisaate finalistid on Triinu, Kristiina ja Stanislav (5)

Televeeb, 17. jaanuar 2018, 22:49
 TV3
Saates „Eesti parim pagar“ selgusid pingelise lahingu järel finalistid, kes pääsevad võistlema finaali parima pagari tiitlile. Poolfinaal oli pühendatud Eesti sajandale sünnipäevale. Külaliskohtunikeks olid Grete Paia ja Jüri Pootsmann. Saatest langes välja Patrik, finaalis lähevad vastamisi maitsetevõlur Triinu ja õde-venda Kristiina ning Stanislav.

Esimeseks ülesandeks oli küpsetada meistriteos, mis sisaldab mõnd mereelukat. Tehnilises ülesandes tuli tegemist teha Schwarzwaldi koogiga. Kohtunikke ootas muljetavaldav vaatepilt, üks ilusam kui teine.

Samal teemal

Stanislavi kook oli hästi lõigatav ning Jüri Pootsmann oli valmis ära sööma kogu selle ulmeliselt suure tordi. Kohtunikud kinnitasid, et tort on veatu. Patriku tort oli ülearu kõrge ja biskviidid veidi liiga paksud – pole päris see, mis peaks. Triinu tordis oli Jüri meelest ilusti paigas maitsebalanss. Ants aga kurtis, et värskust on puudu. Kristiina tordi biskviidid olid Angeelika sõnul veidi vähe ahjus olnud – see annab tordile aga erilise mahlasuse.

Patriku tort jäi neljandaks, Kristiina oma sai kolmanda koha. Teiseks jäi Triinu ning parima töö tegi Stanislav. Finaali ei pääsenud Patrik.

Suur küpsetamislahing on jõudmas närvekõditava lõpuni. Võiduks ei piisa aga ainult kokkamisoskustest, sest finaalis tuleb finalistidel mõelda täiesti uues mõõtmes ning valmistada imeline üllatusi täis 3D-tort.

Kes suudab üllatada külaliskohtunikku Sünne Valtrit ja võidab ihaldatud auhinna imekaunisse Euroopa maitsetemekasse Zagrebisse?

5 KOMMENTAARI

s
seda et 18. jaanuar 2018, 17:45
Järgmiseks tuleb teha üllatustega tort - kena, tore.
Missugused need eelmised tordid siis on olnud, kas vaid A4 lauale pandud? Nüüd tuleb ju lausa 3D tort teha!
p
Päike!! 18. jaanuar 2018, 17:31
Mulle väga meeldivad need julged inimesed, kes ennast proovile panevad. MIna seda ei suudaks , veel kaamera ees. Väga lahedad olete kõik!!
Loe kõiki (5)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee