2
fotot
Millie Bobby Brown seriaalis "Stranger Things" (Reuters/Scanpix)

Ülipopulaarse seriaali “Stranger Things” (“Veidrad asjad”) peategelast Elevenit mängiv Millie Bobby Brown (13) jagas täna Twitteris videot, kus tal seriaali rolli nimel juuksed maha aetakse. Näitlejanna sõnul ei lasknud ta oma lokke maha lõigata ainult rolli nimel, vaid ka enda nimel.

Twitteris jagatud video selgituses seisis:

“Päeval, kui ma oma pea paljaks ajasin, oli minu jaoks kõige võimsam hetk elus. Kui viimane juuksetutt maha oli lõigatud, oli kogu mu nägu näha ning ma ei saanud enam oma juuste taha peita nagu varem. Kui ma peeglisse vaatasin, sain aru, et mul on teha ainult üks töö. Inspireerida.”

Praeguseks on neiu juuksed taas pikemaks kasvanud, kuid ta postitas sel nädalal Twitterisse, et “igatseb oma raseeritud pead”. 

“Juuste maha ajamine on niivõrd vabastav. Sa ei vaja juukseid, et olla ilus. Sa oled ilus nii nendega kui ilma. Ma õppisin seda ka,” kirjutas noor näitlejanna.

Millie Bobby Brown on tänu seriaalile oma karjäärile tõsiselt hoo sisse saanud, näiteks hiljuti selgus, et tüdruk mängib uues seriaalis Sherlock Holmesi nooremat õde. Lisaks sellele lööb ta seriaali tegemise juures kaasa produtsendina, temast saab nii Hollywoodi kõige nooremaks produtsent.

Jaga artiklit

2 kommentaari

I
inimkonnale  /   19:10, 16. jaan 2018
http://www.piibel.net/#q=Ps%2093
Psalmid (Laulud) 93:Jumala püha valitsus
1 Issand on kuningas!
Ülevusega on ta riietunud.
Issand on riietunud,
ta on vöötunud võimusega;
ka on ta kinnitanud maailma,
et see ei kõiguks.
2 Sinu aujärg on kinnitatud muistsest ajast,
igavikust oled sina.
3 Jõed tõstsid, Issand,
jõed tõstsid oma häält,
jõed tõstsid kohinat.
4 Ülevam kui paljude vete kohin,
ülevam kui mere lained
on Issand ülal kõrgel.
5 Sinu tunnistused on väga ustavad,
sinu kojale on omane pühadus, oh Issand,
igaveseks ajaks!
H
Hmm  /   17:39, 16. jaan 2018
Kui alustasin selle sarja vaatamist oli mul raske uskuda, et tegu oli tüdrukuga. Selle kiila soenguga oli ta minu jaoks terve hooaega ikka poiss. Imestasin kuidas ka esimesed osa üles ehitatud olid, mitte keegi ei pidanud teda ekslikult poisiks (tänu stsenaariumile ilmselt), aga loogiline oleks olnud et oleks arvatud, et ta on poiss. Lisaks ei kandnud ta ka ühtki naiselikku riideeset. Ühes osas ainult tal need sõbrad poisiklutid panid talle klieidi ning blondi paruka et ta sisse sulanduks. Aga kui praegu vaadata, seda teist pilti kus ta vanem ja juuksed on tagasi, siis hakkab ta üha enam naise nägu minema.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis