Saated

Toomas Kirss ahistamisskandaalist: võibolla kui sa lased ennast rolli saamiseks patsutada, oled sa lihtsalt andetu (93)

Toimetas Silja Ratt, 14. jaanuar 2018, 13:26
Toomas Kirss Alar Truu
Toomas Kirss käis saates "Hommik Anuga" ning muuhulgas tuli jutuks ka näitlejate maailmas avalikuks tulnud ahistamisskandaalid. Kirsi meelest on ahistamisjuttude näol tegu valgete meeste mahatampimisega.

"Mul tekib kaks küsimust. Kui sa naisnäitlejana 30 aastat mõtlesid, et kas sind ahistati või ei ahistatud, siis sa peaksid tegelikult minema arsti juurde," rääkis Kirss, et kui naine ei suuda 30 aasta jooksul aru saada, kas teda ahistatakse või mitte, on ilmselt midagi ta peaga lahti. 

Samal teemal

"Ja sealt tuleb teine asi. Kui sa oma rolli ei saa muudmoodi kätte, kui sind peab patsutama ja lased ennast patsutada ja saad selle rolli- ja kui roll on käes, siis mõtled, et oi, mind ahistati, siis sa oled võibolla lihtsalt andetu ja oled selle rolli saanud teenimatult," põrutas Kirss.

Jutuks tuli ka Kuldgloobuste gala, kus paljud naised ahistamise vastu protestimiseks musta kleiti kandsid. Kirsi sõnul oli mustades kleitides lavale ilmunud naistekari naeruväärne.

"Tulnud siis nagu nunnad, aga nad tulid tissid püsti. Teil on kogu see värk kõigile vaatamiseks ja te räägite ahistamisest," turtsatas Kirss. "See ei ole normaalne. See on  mingi seltskkonna vandenõuteooria, vandenõu valgete meest vastu."

93 KOMMENTAARI

m
Maie 15. jaanuar 2018, 18:45
Ma olen nii artikli autoriga,kui Matildaga ühel meelel.Olen 65 aastane,kas peaksin oma nooruses iga komplimendi ütlejat või käega tunnustust avaldavat...
(loe edasi)
a
Ants Tutt 15. jaanuar 2018, 11:30
Lugupeetud Toomas Kirss andis eile ülimalt nauditava intervjuu. See oli sirgeseljalise, tervest mõistusest juhinduva elunäinud inimese jutt. Seda kull...
(loe edasi)
Loe kõiki (93)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee