Saated

Toomas Kirss ahistamisskandaalist: võibolla kui sa lased ennast rolli saamiseks patsutada, oled sa lihtsalt andetu

Toimetas Silja Ratt, 14. jaanuar 2018, 13:26

93 KOMMENTAARI

m
Maie/ 15. jaanuar 2018, 18:45
Ma olen nii artikli autoriga,kui Matildaga ühel meelel.Olen 65 aastane,kas peaksin oma nooruses iga komplimendi ütlejat või käega tunnustust avaldavat(s.t.õlale patsutamist), meesisikut kohe ahistajaks pidama.Tulge mõistusele! Kui nii edasi jätkata,siis on meil või maailmas palju üksikuid naisi,sest mehed ei julge läheneda,kartes ahistamissüüdistust saada.Oh seda MOETRENDI!!!
a
Ants Tutt/ 15. jaanuar 2018, 11:30
Lugupeetud Toomas Kirss andis eile ülimalt nauditava intervjuu. See oli sirgeseljalise, tervest mõistusest juhinduva elunäinud inimese jutt. Seda kullakaevajate aastakümnete taguseid "ahistamisi" korkodilli pisarate saatel saab ainult muiates lugeda.
Nagu näha on praegu USA -s väga rasked ajad - massides kriiskavaid feministe oma mituu-ga + veel lisaks poolearuline kloun Trump. Aga ega Euroopagi suurt parem ole.
r
reku/ 14. jaanuar 2018, 23:07
Ahistamine on popp. Kui ei ole olnud, peab selle välja mõtlema. Kõik naised ju tahavad olla tähelepanu keskmes.
ü
14. jaanuar 2018, 23:10
Ükski naine ei taha ahistamisest rääkida, sest süüdlaseks peetakse ju naist. Selleks seda kampaaniat vaja oligi, et naised julgeksid ometi kord rääkima hakata.
e
Eino Taruk/ 14. jaanuar 2018, 23:14
Vähe on sul taipu. Tegemist pole kampaania vaid massihüsteeria ja trendiga. Ehk siis täpselt nii nagu reku ütles - ahistamine on hetkel popp teema, ja ahistamisohver on olla popp. Isegi siis, kui tegelik "ahistamine" piirdus selja puudutamise või siivutu ettepanekuga 30 aastat tagasi. Seda nn. kampaaniat kasutatakse mõnuga ära kõrvaldamaks oma konkurente palgates järjekordse anonüümse laimaja...
e
Eino Taruk/ 14. jaanuar 2018, 23:15
Sa ei tea kui räpased võiva olla inimesed, soost olenemata...
m
14. jaanuar 2018, 23:41
Mina ei tea, mis õigusega Te võtate mind sinatada, aga ma tõesti ei saa aru, kus see massihüsteeria on - kui seda nimetate taibu puudumiseks, olgu peale. Mina ei näe mingit hüsteeriat. Mõni üksik julgem naine, või miks mitte ka ahistatud mees, on tulnud välja temaga juhtunud looga, millest varem ei oleks julenud rääkida, sest ohvrit peetakse alati süüdlaseks. Kas tõesti oleks parem, kui kõik läheks vanamoodi edasi? Ülemustel/treeneritel/õppejõududel/teistel võimupositsioonil olijail on lubatud alluvaid käperdada, alandada, sundida tegema pagan teab mida? Noored ohvrid ei julge seda reeglina isegi mitte emale-isale rääkida, sest häbi on. Ennast peetakse süüdlaseks. Oma lapsepõlvest mäletan, et isegi kui mult midagi koolis varastati, sain kodus karistada, sest vanemate meelest ei tohtinud lasta endalt varastada. Ei kujuta ette, mis siis veel oleks olnud, kui keegi oleks ahistanud. Oleks kergemeelseks nimetatud ja alaliseks koduaresti pandud. Kas te seda soovitegi oma lastele? Miks me ei võiks elada normaalse ühiskonnana?
e
Eino Taruk/ 15. jaanuar 2018, 00:20
Muidugi Sa ei näe massihüsteeriat, sest sa ilmselt isegi ei jälgi toimuvat. Ei tule sulle ka hetkeks pähe mõte, et keegi võib laimata, ja laimuOHVRIL pole võimalik ennast kaitsta, sest massimeedia ja hüsteeriline üldsus on ta juba hävitanud. Ilmsetlsa isegi ei taju, et süütuse presumptsioon on kadunud ja anonüümne kaebus on piisav sotsiaalseks hukkamiseks? Ilmselt pole sa kursis ka sellega kuidas tõsised süüdistused on mattunud triviaalsete kaebuste alla, mille hulka kuuluvad selja puudutamised, siivutud otsekohesed ettepanekud ja telefoniseks?
k
---/ 16. jaanuar 2018, 07:18
kui lastest rääkida, siis lapsi võib ahistada küll. Mitte keegi ei mõista, et laps on inimene, kelle ahistamine on lubatud - koolikius. Last võidakse koolis
lüüa, mõnitada, lükata, ta asju ära võtta, naerda tema vaesust Seda ei näe õpetajad, ei tunne ära vanemad. Või kui tunnevad, siis on laps lahkunud või istub kõrghoone katusel.
Suured sõnad ainult pooleldi riietatud koketeerivate naiste ahistamisest, kes alandavad nii oma sookaaslasi kui mehi oma paljastustega. Kui palju neid staare on, kes ei ole veel oma rindu näidanud.
v
Vaataja/ 14. jaanuar 2018, 22:29
Nõuan naistele burkat või rätti, pikka ja laia hõlsti!!!!!!
v
voolik/ 14. jaanuar 2018, 22:00
Võrdõiguslikkuse põhimõttel pidi järgmises Anu saates olema külaline, kelle vasakust säärest pidi ühesilmaline madu õhku ahmima. Naiskad teleka ette!!!
a
asd/ 14. jaanuar 2018, 20:50
Mina olen feministi haistes näidanud seda pilti ja küsinud, kuidas meeldib: https://imgur.com/nYINmVL
MITTE ÜHELEGI feministile ega muule naisele pole seni meeldinud. Mulle ka ei meeldi see, et neile ei meeldi.
p
Pettumus Kirsis/ 14. jaanuar 2018, 20:04
Nii et naised on süüdi, et neid ahistatakse, kuna kannavad selliseid kleite, mis lausa kutsuvad ahistama?
o
olen naine/ 15. jaanuar 2018, 12:43
kuid mulle ka ei meeldi need ülipaljastatud naised! Milleks seda vaja on ? Jääb mulje, et muud polegi" letti lüüa"!
k
kui/ 15. jaanuar 2018, 21:19
tänast ÕL-gi lugeda, siis muud ei olegi, kui poolpaljaste paljastused ja ahistamine. Netilehed on kõik kahtlase sisuga tekste täis. Miks selle kallal keegi ei kraaksu. Kui on naisi, kes tahavad oma piltidega silma paista, siis on ka mehi ja naisi, kes neid pilte vaatavad. Kui on naisi, kes end väljakutsuvalt riietavad ja meigivad, siis kas nad tõesti teevad seda ainult sellepärast, et iseendale ilusamad tunduda või sellepärast, et vastassoo tähelepanu äratada. Minnakse koolis eksamile - meik näkku ja ilusad riided selga. Pange kapuutsiga kampsun ja dressipüksid. Vean kihla, et ükski mees ei vaata sinnapoolegi ja käega ei tulda ammugi katsuma. On ju selge, et seal, kus iluduste ja andekate kontsentratsioon on suur, oleks vaja igal juhul endale tähelepanu tõmmata - nagu nt filmitööstuses. Selge on, et mehed sellist olukorda ärakasutavad. Kui palju see naiste initsiatiiv on ja kui palju mehed on süüdi, see on päris segane värk mu meelest.
j
Jah/ 14. jaanuar 2018, 19:36
Naised hakkavad muslimiks ja siis nad kannavad burkat või rättus. Siis on kõigil majas rahu. Nii see toomas kriss vihjas sellele.
l
looda sa/ 14. jaanuar 2018, 22:29
ei ole burka kunagi seksuaalväqivalda takistanud.

q
Q/ 14. jaanuar 2018, 19:34
Keegi ei taha olla l.i.b.u vaid ahistatu. Ja keegi ei tee enam ki dlaks,kuidas ta sinna voodi ronis
j
just/ 14. jaanuar 2018, 22:30
tänu sellisele mõttemaailmale, et küllap ise ronis, niikuiniion Iibu, on selline ahistamine võimalik.
s
Sirgjooneline tõde/ 14. jaanuar 2018, 18:41
Kirss on tõsiselt võetava tekstiga mees. Just nagu vana Kattai Õnne 13-s. Kui ütleb, siis sisuga, ilma roosamannata. Ja kui siia nüüd lisada hr. Priimägi poolt lausutu, siis saamegi kokku reaalse infopildi tänasest üdini feminiseerunud sarisolvujatest/metroseksuaalsetest/lumehelbekestest 21. sajandi urbanistide elustiilist. Julm, aga aus.
k
Kas ikka on tõde?/ 14. jaanuar 2018, 23:02
Kui oleks aus, oleksin nõus. Aga ei ole ju. Vastupidi, mõlemad on edevad mehed ja räägivad seda, mida Eesti publik ootab. Eesti inimesel, paistab, ei ole empaatiavõimet ja juba oma 25-30 aastat valitseb totaalne ärapanemise kultuur, kes vängemalt ütleb, on võitja. Pole midagi lihtsamat kui lüüa maaslamajat või peksta surnud hobust, nagu mõnes teises keeles öeldakse.
Täna olen kuulnud mitmeid noorte sportlaste lugusid, kuidas vastassoost treenerid on neid ahistanud ja pärast ähvardanud, et kui kellelegi räägid, siis mis kõik juhtub. Ja noored - nii tüdrukud kui poisid - ei julenudki rääkida. Isegi kodus räägiti alles 10 aastat hiljem. Rääkida ei julge inimesed sellepärast, et meil on alati ohver süüdi - kommentaatoridki siin omistavad neile erinevaid alandavaid nimetusi. Aga kui naine ei julge ühe nõmeda teda lapsepõlves käperdanud treeneri pärast eluaeg enam randa ega ujulasse minna, kes on selles siis süüdi? Kas see tõesti on naljaasi, nagu siin kommentaatorite hoiakutest tundub, nagu oleks? Tuues nüüd esile selliseid "arvamusliidreid", kes jälle kõik ohvrile süüks panevad, ei julge keegi enam ka kõige tõsisemate ahistamisjuhtumite korral neist rääkida.
e
Eino Taruk/ 14. jaanuar 2018, 18:35
Kirss on loogiline, aga MeToo on paraku hüsteeriliselt märatsev elevant ja loogikast palju ei hooli...
i
ikka ühest äärmusest teise/ 14. jaanuar 2018, 17:50
Eestis ei julge praegu selle kampaania naeruvääristamise tõttu naised enam üldse enda eest seista - kohe saad feministi-sildi külge, nii et mulle tundub, et see kampaania toimib just vastupidi, naiste kahjuks. Kui palju on näiteks meestreenereid, kes naissportlasi tegelikult käperdavad, tehes nägu, nagu see käiks juhendamise juurde? Küllalt on noori naisi, kes on sellest eluaegse trauma saanud. Juhendatavana ei julge aga midagi öelda, sest võim on treeneri käes. Sama lugu näiteks autoõpetajatega. Hääletajatega toimunud vägivallast pole vist üldse mõtet rääkida? Kas ikka on asi nii, nagu moodne on nüüd praalida, et valge mees on ohus? See valge mees on ajaloos käitunud väga jõhkralt nii naiste kui alamate meestega, sellest kogu see kampaania.
e
Eino Taruk/ 14. jaanuar 2018, 18:37
"Kampaania" ise ON naeruväärne ja toimib vatupidiselt soovitule, seda eriti pikemas perspektiivis. Mõiste "kampaania" panin jutumärkidesse, sest tegemist on klassikalise kontrolli alt väljunu massihüsteeria ja nõiajahiga, milel vastu loogiliste argumentidega ei ole võimalik seista, nii nagu poleks loogika ja faktid päästnud tuleriidal ketserit...
s
so-oh/ 14. jaanuar 2018, 23:45
Nii et ahistaja on nüüd kohe lausa ketser? Võibolla lausa ilmaparandaja? Mis need pisikesed l....d siis tulevad ahvatlema, onju?
Olgu, on mõned alatud võltsitud juhtumid, aga kas sellepärast peaksid kannatama need, keda on tegelikult alandatud, ahistatud, sandistatud?
a
aga kui/ 14. jaanuar 2018, 19:36
meesgünekoloog hakkab teid jalad harkis puki peal läbi vaatama, kas siis traumat ei saa?
t
15. jaanuar 2018, 00:14
Ta teeb oma tööd. Sellel ei ole ahistamisega midagi pistmist. Günekoloog ei vaata patsienti kui ahistatavat. Ta näeb pigem diagnoosi või selle puudumist.
t
teenimis võimalus vist/ 14. jaanuar 2018, 17:13
kasvataja tädi katsus mind lasteaias sealt kus praegu on minul rinnad
tähendab ahistas , kas pean kohtusse pöörduma et raha saada
i
Irf/ 14. jaanuar 2018, 18:58
Ma mäletan, et pidin arstlikus komisjonis naistarstidele sedasamust näitama. Seega on eesti meditsiinisysteem mulle ja teistele omaaegsetele noormeestele ilge summa võlgu!
m
Mõtlesin ka/ 14. jaanuar 2018, 19:04
Sama asja, käisin põhikooli eelses arstlikus komisjonis ja ka mina pidin end seal alasti mingile hirmus paksule naisarstile näitama. Huvitav, kuhu selle ahistamise korral pean nüüd teatama? Sellest natuke üle 20a möödas nüüd, et paras aeg intressiga raha välja võtta.
õ
õiguslane/ 14. jaanuar 2018, 20:26
Sa ikka mõistad, et arst ei saa diagnoosi anda, kui sa talle ennast ei näita. Tööandja aga saab küll sulle tööd anda, kui sa talle oma keha ei näita. , mõtle kauem, kui tarvis, aega on,,,
a
Aga mis see tööandja erinev on?/ 14. jaanuar 2018, 21:07
Tööandja ikka ise valib omale alluvad. Võibolla tööandja näiteks ei taha, et alt karvane tal seal tööl ja selleks enne vaatab üle, et kuidas alluv hügieeni hoiab?
6a posikese, kes räägib, tunneb tähti jne saab samamoodi terveks lugeda - mis diagnoos see küll on, et mingi inetu ja jurakas mammi peab teda alasti nägema, ei pea ju. Mina tunnen end ahistatuna. Ja ahistamisega on tegu kuna need feministid ka üldiselt tahavad valida kes neid katsub/vaatab, ma ilmselt ei tunneks end ahistatuna kui noor ja sile oleks vaadanud :)
s
sa oled mingi printsess/ 14. jaanuar 2018, 21:30
Kle ma ka ei saa naisena valida, milline günekoloog mulle läbivaatuse teeb,,,ja ausalt öeldes polegi oluline, peaasi, et tunneb oma eriala. Vali omale naaber ja poe kassapidaja ka tuti järgi,,ohmu.
h
hea, et EESTI/ 14. jaanuar 2018, 16:59
naisel on veel aru peas ja ei lähe masslollustega kaasa.
v
vaesed valged mehed/ 14. jaanuar 2018, 16:59
s
Sass/ 14. jaanuar 2018, 16:36
Kui mees ei julge võõra naisega isegi liftis koos sõita siis on asi ikka mäda küll ! Samas naised ise poseerivad oma võludega, kellele te neid esitlete, muidugi meestele. Teile ei meeldi kui mõni vaatab ja pepu hakkab võnkuma kui vaatab see kes teie arvates sobib vaatajaks ! Isegi presidendi vastuvõtule minnes püüate erilisena silma jääda kui samal ajal on mehed pisakutes ja kurguni kinni nööbitud. Pange purkad ja baranžaad selga ja mehed hoiavadki teis kui katkutõbistest eemale!

e
Et raha tuleks, siis.../ 14. jaanuar 2018, 16:17
Hüüdkem naised kooris kõik, "Mää tuu, mää tuu!"
n
naera, naera/ 14. jaanuar 2018, 22:34
aga kui natuke tõsiselt mõelda, siis on ikka kole küll, et näiteks tuttavad keskealised naised, kellega olen rääkinud sel teemal, neid on nüüd 13, nendest 9 ütles, et neid on väqistatud. nad ei lähe kaebama, aha juhtunud on. mõtleme natuke, kas miski on pildil valesti?
h
hm/ 14. jaanuar 2018, 16:16
70. aastane mees lõhkiste põlvedega püksid jalas ja trendimüts peas, kas täiskasvanute poes polnud kaupa, et lasteosakonnast pidid ostma
h
haha/ 14. jaanuar 2018, 16:02
See vanamees on ise noorte naiste ahistaja, isegi teda kohanud aga õigel ajal jooksu saanud ;D
M
****/ 14. jaanuar 2018, 21:01
Ma mõtlesin samas suunas, et mis asi paneb mingit vanameest sellisel teemal sõna võtma. Kahtlustasin, et on ise naiste käperdaja, loodetavasti mitte vägistaja. Toppigu selga kui moodsad riided tahes, vanamees jääb vanameheks.
t
Täpselt sama/ 14. jaanuar 2018, 21:09
on venitatud ja veninud, lodevate ja rasvunud vanade mammidega - toppigu selga kui paljastavad hilbud tahes, vana mammi jääb ikka vanaks mammiks :)
E
****/ 14. jaanuar 2018, 21:25
Ei näe selle artikli juures ühtki paljastatud või paljastamata vanamammit.
j
jeah/ 14. jaanuar 2018, 22:36
ja sa ise ju ei saa vanaks? su isa on ka vanamees ju? vanaisa? jube nadi on tuua teise vanust mingil mole nagu puuduseks.
l
loodan/ 14. jaanuar 2018, 22:35
et kirss viitsib sind üles otsida ja kohtusse anda selle laimu tõttu. ausalt, üks pretsedent oleks vaja, siis ei lahmiks igaüks, mis sülg suhu toob.
h
hah/ 15. jaanuar 2018, 01:38
võin tunnistaja ka tuua,,, ah õige jah,,meie riigis ongii ohver süüdi.
m
Mõtte koht/ 14. jaanuar 2018, 15:58
See ahistamise jutt ajab mul juba pea valutama .See feministlik propaganda on naised lausa hulluks ajanud.Seisan kassasabas ja lihtsalt vaatan tühja kui ees olev neiuke käratab mulle -MIS vahid ,sa ahitad praegu mind .Mul jäi suus kohe sellest ammuli ja ütlesin talle paar krõbedamat sõna .Pärast kassat hakkas veel ähvardama oma mehega , et kes mu näo sisse lööb et ma julgesin talle midagi vastu öelda.Hulluks oiete läinud naised või oma ahistamisega .Kui kardate et teid vahitakse siis kandke näokatteid nagu islamimaades.
t
teine naine/ 14. jaanuar 2018, 15:52
tubli, Kirss, julges välja öelda, mida normaalsed mehed ja naised mõtlevad
k
kolmas naine/ 14. jaanuar 2018, 16:20
mida ta siis julges? Shovinistlikku pläma ajada?
j
14. jaanuar 2018, 20:06
Julges välja näidata oma tõelise loomuse: ahistada tuleb siis, kui kleit on liiga suure dekolteega.
n
nõus/ 14. jaanuar 2018, 15:50
tegelikult on see vandenõu valge mehe vastu ja rahva vähendamine, teisevärvilisi. näiteks Kölni uusaastavägistajaid, niisugune naiste hüsteeria ei huvita, aga valge mees ei julge enam naistele läheneda ja muuvärvilisi aina sünnib juurde
f
flirt versus ahistamine/ 14. jaanuar 2018, 15:40
flirt muutub ahistamise hiirelõksuks, kui nahistamisega kaasaläinud mingil, talle sobival, hetkel külmalt teatab, et onu osuta mulle üks teene v köhi pappi. Tõesta siis pärast, et olid valed signaalid jms
T
:)/ 14. jaanuar 2018, 15:35
Täpselt minu mõtted! Mul on juba ammu nendest "ahistajatest" kahju. Miks kõik asjad alati niimoodi üle võlli keeratakse? Äkki tõesti aitab juba sellest pokasuhhast!!

p
perverdi/ 14. jaanuar 2018, 15:32
n
nuvot/ 14. jaanuar 2018, 15:48
ühed hullemad perverdid on, kes isikliku kuulsuse nimel või rahakopika jm hüve saamiseks ligimese leivakannika või varanatukese kallale kipuvad
t
to nuvot/ 14. jaanuar 2018, 16:03
Sa ei saa isegi aru, kes on pervert.
n
nuvot/ 14. jaanuar 2018, 16:11
mõni siin arvab, et seksuaalhälvik on rohkem pervert, kui ahistamismängur, kes ligimese sissetulekuta jätab ja osa tema varast omale kandib
k
Kai / 14. jaanuar 2018, 15:24
täiesti rumal hüsteeria, häbi nende naiste pärast, raske on pärast tõsiselt võtta neid naisi keda on päriselt ka ahistatud.
t
to kai/ 14. jaanuar 2018, 16:06
Kas naisterahva pidev jälitamine, labatsemine arvuti, teleka kaudu pole teise inimese alandamine, elu ära rikkumine? See on ju inimese enesetapu äärele viimine, aga jälitaja, telefonide pealt kuulaja sellest aru ei saa.
v
vaene tom/ 14. jaanuar 2018, 15:21
võitlevad feministid teritavad juba küüsi ja hambaid. Homme lendavad peale
m
maru/ 14. jaanuar 2018, 15:15
lihtne viis kuidas lõpetada oma karjäär. tehtud!
t
to maru/ 14. jaanuar 2018, 16:07
ja ahistatava karjäär ja hingerahu samuti.
t
Tarmo Koit/ 14. jaanuar 2018, 15:10
Lõpeks kõik sellega, nagu moslemitel, naine üleni mustas ja mees näeb teda paljalt alles pärast pulmi.Ja ahistamiseks loetakse seda, kui naine julgeb ennast kusagilgi võõraste meeste ees kasvõi pisutki paljastada. Üldse ei ole naistel soovitav meeste seltskonda ilmuda.
r
rein/ 14. jaanuar 2018, 15:04
n
no tõesti/ 14. jaanuar 2018, 14:59
"Mul tekib kaks küsimust. Kui sa naisnäitlejana 30 aastat mõtlesid, et kas sind ahistati või ei ahistatud, siis sa peaksid tegelikult minema arsti juurde," rääkis Kirss, et kui naine ei suuda 30 aasta jooksul aru saada, kas teda ahistatakse või mitte, on ilmselt midagi ta peaga lahti." väga õige märkus!!!! nüüd nagu lambad ärkasid-märkasid ja määgivad "mina kaa, mind kaa"
k
Küsimus/ 14. jaanuar 2018, 14:33
Kas kui panna lased ,siis oled andekas?
j
just/ 14. jaanuar 2018, 15:43
vahel voodistseenid väga olulised ja mida imet siis, kui režissöör isiklikult stseeni ette näitab

t
Tubli mees/ 14. jaanuar 2018, 14:29
Olen 100% Kirsiga nõus.Kõigepealt pakud ennast avalikult välja ja pärast on häda kui keegi sinu tisse jõllitas või peput patsutas
m
Matilda/ 14. jaanuar 2018, 17:40
Neid kes ennast n-ö. välja pakuvad, on siiski väga vähe ja nad hakkavad silma taolistel üritustel, kus palju fotografeeritakse ja filmitakse. Ühelegi filmivõttele ei tule ilmselt ükski naine taolises kleidis. Nii et paluks mitte asju üle võlli keerata. Aga jah, uhke naine ei kauple endaga. Igaüks otsustab ise, kuskohast läheb tema jaoks piir.
u
uhke naine/ 14. jaanuar 2018, 19:43
m
mismis/ 14. jaanuar 2018, 20:07
Kas pidulikule üritusele ei või enam piduliku kleidiga tulla?
o
oo/ 14. jaanuar 2018, 14:29
väga tore märkus naiste kohta, kes võitlevad ahistamise vastu sellega, et kisuvad ennast paljaks. Ma ei saa aru, miks nende keha alumine pool veel kaetud on, kõht ka kaetud. Olgu siis juba täismäng. Ja siis kisa taevani, kui ennast on juba lahti riietanud.
Kõik algab madalatest naistest.
t
to ookas/ 14. jaanuar 2018, 16:09
Ja selliste naistega püüagi tuttavaks saada.
n
naine/ 14. jaanuar 2018, 14:27
ei saa tõesti aru miks naised nii paljastavaid kleite kannavad, kaasaarvatud need mustad kleidid protestijate seljas
m
Matilda/ 14. jaanuar 2018, 15:51
No väljakutsuvaid kleite kannavad ehk rohkem need naised, kes millegi muuga tähelepanu ei ärata. Ja elu on selles suhtes ebaõiglane, et tihtipeale hinnatakse naisi just nende välimuse järgi. Missivalimised on levinud, aga mitte misterivalimised. Ilutööstus teeb meeletut reklaami ja propagandat, et naine ennast kõikvõimalikul moel püüaks ilusamaks teha.
n
no neid/ 14. jaanuar 2018, 19:45
naisi, kel midagi ka peale välimuse on, on nagu nõel heinakuhjas.
k
14. jaanuar 2018, 16:00
Kanna kasvõi maani kartulikotti, kes rünnata tahab see ründab igal juhul. Passitakse momenti ja kasutatakse toorest jõudu.
l
lollus sajandas astmes/ 14. jaanuar 2018, 20:08
Kannavad selliseid kleite, sest tegu on piduliku üritusega. Miks siis moeloojad loovad sellisedi pidulikke kleite?
l
lugeja/ 14. jaanuar 2018, 20:56
Piduliku kleidiga võiks ka mõõdutunnet olla ja ennast mitte nabani paljaks vedada.
k
kass/ 14. jaanuar 2018, 14:19
nägin temaga saadet
nii mõttetuid on vähe
v
vau/ 14. jaanuar 2018, 14:11
aga selline mõte pässil pähe ei tulnud, et rolli tahavad 10 tükki, kõik on andekad, aga saab see, kes laseb pässidel end patsutada?
n
Noh jah.../ 14. jaanuar 2018, 14:25
Seega 10 andekat tola,kes per.ega leiba teenivad?
t
Teisitimotleja/ 14. jaanuar 2018, 15:43
Hollywoodi rollidesse tahavad tuhandeid kes ennast andekaks peavad kuid häda on selles et teiste silmis on nad andetud. Siis ei jaagi muud ule kui seksi naljas režissöörile kohu alla pugeda ja kui prostituudina andekas oled siis ehk mõnesse tausta rolli ikka pannakse
n
nojah/ 14. jaanuar 2018, 16:54
see, et üht tööd või osa ihkavad paljud, see ei tähenda veel, et pead ennast paljaks koorima.
Meiegi staarikesed,paljud neist, noored naised, tüdrukud, poseerivad alasti ja levitavad oma fotosid meedias. Mida nad taotlevad? Fänne? Või näitavad, et lauluoskus, näitlemisoskus ei ole veel nende tipp...
j
jh/ 14. jaanuar 2018, 14:06
et siis selline arvamus,vaatasin ka neid kleite,oo olevat vast mehel väljend , ikkagi on sama suhtumine,et pidada õige mees, kes saab aga see naine ,see pole muidugi ..õige..
k
Kahju kohe, vaesekesed./ 14. jaanuar 2018, 16:51
Oleme selle ahistamisjamaga jõudnud sinnamaale et vaatan juba kõiki NAISnäitlejaid nii meil kui mujal kui vägistamis- ja ahistamisohvreid - küll on ikka amet mida vabatahtlikult omale soovida!
Kahju kohe neist inimestest, tegelikult ka.
x
XX/ 14. jaanuar 2018, 13:55
jah, Eestis on elu teistmoodi kui Hollywoodis, mis mõte võrrelda, siin ei liigu miljonid ja kullaaugud pole nii suured, aga tore kui keegi Kirsi nägemuse otse LA-sse edastaks, lööks katlal kaane ära
v
Viinaralli asemel Maslowi pyramiid/ 14. jaanuar 2018, 16:01
Maslowi pyramiid on ka selline mis tekstis : Miks tapeti Muammar Gaddafi? * Nicolas Sarkozy laenas valimiskampaaniaks üle $50 miljoni, mida ei suutnud tagasi maksta * Riigis oli hea elujärg ja majanduslik õitseng * * Igaühel oli õigus elamispinnale: * * * Kinnisvaraäri ja vahendus oli keelatud * * * Intressivaba laen korteri ostmiseks * * * Noorpaar sai pere rajamiseks $64000 elamispinna soetamiseks * * * Korterti üürimine tasuta * * * Tasuta elekter * Üliodav bensiin, 1 liiter maksis $0.14 * Tasuta haridus ja meditsiin * Sünnitoetus vanematele $5000 * Lastetoetus $1000 aastas * Minimaalne töötukindlustus $730 * Sulges riigis NATO baasid * Medõe palk alates $1000 * Ühekordne äri alustmise toetus $20000 * Madalad maksud ja lõivud * SKP elaniku kohta $14000 * Õppimine välismaal riigi toega * Osa ravimeid tasuta * Ravimite võltsimine karistatav surmanuhtlusega * Kuiv seadus * Riigi toetus auto soetamisele 50%, sõjaväelastel 65% * Võimule saades lõi riigist välja rahvusvahelised suurkorporatsioonid * Keskmine eluiga riigis kasvas tema võimu ajal 51.5 aastalt 74.5 aastale * Muutis Liibüa sõltumatuks rahvusvahelistest pankadest ja tema eeskujul tahtsid seda teha veel 12 nö araabiamaad.
n
Nõustun/ 14. jaanuar 2018, 21:18
Onb politoloogia tundides sellest kunagi saanud arutleda ja sinu andmed täitsa peavad paika - hämmastav tundus just see noorte perede toetamine, et elamispinna jaoks anti 64k, uurisin siis, et kas selle rahaga ka elamise sai ja selgus, et sai täitsa uue korteri. Just see mis eesti noored ajab kodumaalt ära, see on meie iibe üks põhjusi.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee