Saated

Kanal 2 hittsaate „Väikesed hiiglased“ kohtunikuks saab Tanel Padar (7)

Televeeb, 2. jaanuar 2018, 18:03
Foto: Erlend Staub
Kevadel Kanal 2 ekraanile naasev hittsaade „Väikesed hiiglased“ saab täiendust uue kohtuniku näol. Aasta meelelahutussaateks kuulutatud talendisaate teisel hooajal võtab Evelin Võigemasti ja Jüri Naela kõrval koha sisse nüüd Tanel Padar!

Veel mõned kuud oodata ja Kanal 2 ekraanile naaseb möödunud teleaasta säravaim uustulija „Väikesed hiiglased“. Teisel hooajal liitub kohtunikepaneeliga Tanel Padar, seda kõrvuti juba kogenud kohtunike Evelin Võigemasti ja Jüri Naelaga. Talendisaade pole Padarile sugugi võõras, sest avahooajal sai rokkstaar oma esimese kogemuse, kui astus saates üles külaliskohtunikuna. Seal pidi muusik muuhulgas vastama minitalentide küsimusterahele ja samuti lõi ta kaasa lõbusates lavanumbrites.

Tanel Padar võtab talendisaates kohtuniku koha üle Ott Leplandilt. See ei tähenda, et Leplandi enam „Väikestes hiiglastes“ ei näe. Kevadel on just tema üheks viiest kuulsast mentorist, kes väikeseid talente nende põneval teekonnal toetama hakkab. 

Milliste ootustega läheb Tanel Padar „Väikestele hiiglastele“ vastu, sellest pikemalt juba „Reporter Boonus“ avasaates täna kell 18:30.

Samal teemal

5. aprill 2018, 12:54
VIDEO JA GALERII | „Väikeste hiiglaste“ võistlus jätkub vägevate etteastetega!
29. märts 2018, 14:04
VIDEO JA GALERII | Täna telesõus „Väikesed hiiglased“: vinged ühisnumbrid ja lõbus sõnaseletusmäng!
2. jaanuar 2018, 19:11
"Väikeste hiiglaste" uus kohtunik Tanel Padar: kindlasti on lapsi raske adekvaatselt hinnata
1. jaanuar 2018, 11:01
Väike hiiglane palub rahalist abi, et ta ema saaks maja ehitada