Kõik TV uudised

EDETABEL: 5 kõige kuumemat seksistseeni 2017. aasta linateostest (4)

Televeeb, 19. detsember 2017, 18:50
Rain Tolk ja Evelin Võigemast filmis "Minu näoga onu"Foto: kuvatõmmis/ YouTube
2017. aasta õnnistas meid taas mitmete uute teleseriaalidega ning kauaoodatud filmidega, kus sai näha kirge ja armastust rohkem kui rubla eest. Kuid milliseid armatsemis-stseene lõppenud aastast kindlasti iga täiskasvanud romantikahuviline nägema peaks?

1. Charlize Theron ja Sofia Boutella - “Plahvatuslik blond”

Sel suvel õnnistas Hollywood põnevusfilmide austajaid taas ühe vägeva tsikk-kick-ass filmiga, mille peaosas oli uskumatult kaunis Charlize Theron. Naine mängib filmis salajast MI6 agenti, kes Külma sõja ajal oma kaasagendi mõrva peab uurima. 

Niigi peadpööritava filmi magusaim osa on aga see, kui Theroni karakteri Lorraine’i ja prantslannast salaagendi Delphine’i (Boutella) vahel susisema hakkab. Naised jätavad korraks hammaste välja löömise ja täismeeste klohmimise töö kõrvale ning lasevad endasse kogunenud emotsioonidel välja voolata. 

2. Emilia Clarke ja Kit Harington - “Troonide mäng"

Muidugi on teleseriaalide valdkonna 2017. aasta parima ja mõnes mõttes ka veidraima seksistseeni auhinna välja teeninud “Troonide mäng”, kui pikalt üles ehitatud Daeneryse ja Jon Snow suhe sisse õnnistatud sai. 

Kahjuks tekitas nende kahe suhe palju vastukaja, kuna tegelikkuses on Snow ja Daenerys sugulased. Kuid mis sellest, pärast seitset pikka hooaega sai näha, kuidas seriaali kaks kõige kuumemat karakterit ühte heitsid.

3. Jamie Dornan ja Dakota Johnson - “Viiskümmend tumedamat varjundit”

Keskikka jõudnud tädid ootasid pärast "50HV" esimest filmi hinge kinni hoides juba järgmist. Raamatuversioonid kümneid kordi läbi loetud ning läbi fantaseeritud, taheti näha aina enam, kuidas Anastasia ja Christian Grey pentsik suhe edasi areneb. 

Pehme-porno järjefilmi märjeim hetk oli kindlasti see, kui noored “jumal tänatud, et sa elus oled” seksini jõuavad, pärast seda, kui Grey peaaegu helikopteriga surnuks oleks kukkunud.

4. Evelin Võigemast ja Rain Tolk - "Minu näoga onu"

"Minu näoga onu” on vanemate ja nende laste tragikoomilistest suhetest rääkiv humoorikas draama, mis kõneleb õnne ja läheduse otsingutest. Filmi peategelasi kehastavad Roman Baskin, Rain Tolk ja Evelin Võigemast.

Just kahe viimase vahel leiab aset Eesti filmide kategooria 2017. aasta kõige särtsakam kirelõõmas ühtimise stseen. 

5. Kalvi-Kalle ja Helen - "Prooviabielu"

Lõppev aasta õnnistas Eesti telemaastikku sellise suurepärase suhtesaatega nagu "Prooviabielu". Selle aasta meeldejäävaim tõsielupaar Helen ja Kalvi-Kalle rõõmustavad, panevad inimesi imestusest ahhetama ja lollusest pead vangutama siiamaani. 

Seksuaalne klapp kahe noore vahel oli nõnda hea, et Helen kutsus lokkisjuukselise traktoristi isegi siis voodisse mürama, kui tal teine prooviabielu alles käimas oli. Eks sellises eas noortel ongi vajadused suuremad, ju vist isegi liiga suured, kuna Helenil sai vahepeal Kalvi-Kallest nõnda kõrini, et saatis ta suve lõpul teisi naisi panema.

Kuid kui ülejäänud ülaltoodud seksistseenid olid vaid väljamõeldised ning kuivalt nühitud mittemiski, siis Kalvi-Kalle ja Heleni ühteheitmisest sündis aga tõeline ime, sest teatavasti on Helen nüüd ju beebiootel! 

Samal teemal

12. jaanuar 2018, 11:18
HBO: „Troonide mäng“ ei saa pärast kaheksandat hooaega mitte ühtegi jätku!
20. detsember 2017, 16:29
Bussifirma andmetel on üks „Troonide mängu“ karakteritest sarjas reisinud ligi 33 000 km