Saated

Hooaja viimane „Nädalalõpp Kanal 2ga“: ees on ootamas tõeline maiuspala filmi „Klassikokkutulek“ fännidele!  

Televeeb, 8. detsember 2017, 11:45
Foto: Kanal 2
Ago Anderson ja Tanja Mihhailova-Saar, Jõuluvana Äffi, Curly Strings – need on vaid mõned märksõnad hooaja viimasest „Nädalalõpp Kanal 2ga“ saatest. Eriline maiuspala ootab täna ees ka filmi „Klassikokkutulek“  fänne.

Nii nagu oli rahvarohke sügise esimene „Nädalalõpp Kanal 2ga“, on seda ka tänane viimane saade. Teet Margna ja Kristjan Jõekalda külalisteks on Ago Anderson ja Tanja Mihhailova-Saar, keda näeb peagi esilinastuvas komöödias „Klassikokkutulek 2“. Juttu tuleb filmist, aga mitte ainult juttu... Just tänases saates jõuab  esimest korda avalikkuse ette „Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused" treiler ning Kristjan Jõekalda avaldab eksklusiivsed kaadrid võtteplatsil toimuvast. Oodata on ka üht uut kihlvedu Ago ja Kristjani vahel!

Hooaja viimases saates paitavad muusikaga meeli Curly Strings ja ühisele jõulutuurile minevad Nele-Liis Vaiksoo, Tanja Mihhailova-Saar ja Marta Laan. Pühademeeleolu lisab jõuluvana Äffy külaskäik ning uhkete kingipakkidega saabuvad dekoratsioonifirma Shishi omanikud Taivo Piller ja Mart Haber.

„Nädalalõpp Kanal 2ga“ viimane saade on eetris täna kell 21.30.

Samal teemal

23. märts 2018, 12:38
VIDEO | "Nädalalõpp Kanal 2ga" juubeliosas tõmbavad Jõekalda ja Margna selga kaitseülikonnad
15. detsember 2017, 14:05
ÕL VIDEO | VIKTORIIN: kui vanalt alustas Nele-Liis laulmist, kus on sündinud Tanja ja mis auhinnaga pärjatud Marta Laan?