2
fotot
Printsess Märtha Louise koos abikaasa Ari Behniga 2010. aastal. (AFP/Scanpix)

Norra printsessi Märtha Louise'i eksabikaasa väidab, et „Kaardimaja“ superstaar Kevin Spacey katsus teda kümme aastat tagasi Nobeli rahuauhinna galal jultunult jalgevahelt.

Mullu printsessist lahku läinud kirjanik Ari Behn paljastas intervjuus, et filmistaar oli talle Nobeli galal külge löönud. Spacey oli toona koos näitlejanna Uma Thurmaniga juhtinud Nobeli rahuauhinna kontserti ning istunud sellejärgsel dineel Norra printsessi abikaasa kõrval, vahendab Daily Mail.

„Meil oli kena jutuajamine, Spacey pandi minu kõrvale istuma,“ rääkis 46aastane Behn, kel on Märtha Louise'iga kolm tütart, Norra raadiojaamale P4. Umbes viie minuti pärast öelnud Spacey Behnile: „Kuule, lähme õige välja ja teeme ühe suitsu.“ „Ja siis puudutas ta mind laua all otse munadest.“ 

Behn pole suitsumees. Enda sõnul oli ta Spacey käitumisest nii hämmingus, et kohmas vaid: „Ee, võib-olla pärastpoole?“ 

USA näitleja Anthony Rapp väitis oktoobris, et oli 14aastasena langenud Spacey ligitikkumise ohvriks. Sestsaadik on vähemalt 15 noort meest tulnud lagedale ka omapoolsete süüdistustega. 

Jaga artiklit

31 kommentaari

A
asi kisub koomiliseks  /   10:59, 9. dets 2017
Kus olid kõik need inimesed varem oma juttudega? Nüüd kui üks on teinud suu lahti hakkab neid inimesi tulema tuhandeid. Täiesti tõenäoline on hoopis see et inimesed on kuulsuse jahil ning üritavad raha välja pressida. Võibolla 1-2 inimesega võib see lugu seotud olla aga ülejäänud juhud on kõik fake. Täpselt sama on ilmselt ka see Kõrgemäe lugu selle rikkuriga kellelt need modellid üritavad raha pumbata.
V
Vaene moderaatorihakatis!  /   21:06, 8. dets 2017
Sul polegi kellegagi koos sauna minna?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis