7
fotot
„Nädalalõpp Kanal 2ga“ (Pille-Mai Helemäe / Kanal 2)

„Nädalalõpp Kanal 2ga“ diivanile istuvad täna menusarja „Pilvede all“ peakangelannad Elisabet Reinsalu, Inga Lunge ja Liis Haab. Juttu tuleb peagi esilinastuvast filmist, aga saatejuhid kasutavad võimalust näitlejannasid ka testida.

Tänase päeva seisuga on Kanal 2 vaatajate ette jõudnud 219 „Pilvede all“ osa. Kas see tähendab, et sarjas algusest peale kaasa teinud Inga Lunge, Elisabet Reinsalu ja Liis Haab tunnevad teineteist viimase kui pisiasjani? Just seda hakkavadki Teet ja Kristjan välja selgitama esitades näitlejannadele rea fotosid, kus näha vaid üksikuid detailid.

Juba uuel aastal esilinastub Eesti kinodes aga mängufilm „Pilvede all. Neljas õde“ – täpse kuupäeva avaldavad näitlejannad täna Teedule ja Kristjanile ning juttu tuleb ka filmi sisust, mille sündmused leiavad aset tulevikus ehk viis aastat tänasest. Sellest inspiratsiooni saanud esitavad saatejuhid samuti ühe värvika tuleviku-versiooni, kus peategelasteks on loomulikult nad ise.

Lisaks „Pilvede all“ näitlejannadele elavdab tänast „Nädalalõpp Kanal 2ga“ saadet vestlus Kirsti Timmeriga ning muusikat ja muhedaid jutte pakuvad Tõnis Mägi ning ansambel Noorkuu koos Martti Meumersi ja Jakko Maltisega.

„Nädalalõpp Kanal 2ga“ hooaja eelviimane saade on Kanal 2 ekraanil täna kell 21.30.

Jaga artiklit

5 kommentaari

P
paar  /   20:24, 3. dets 2017
esimest musi läksid mööda, aga edasi läks liiga sujuvalt.
V
vaataja  /   16:38, 2. dets 2017
On jah juba ära tüüdanud. Inna ja Albert ei saa oma elu elada, vaid elavad pidevalt Sirje elu. Seeon kuidagi tüütu, et kogu see "fahmiil" tegeleb teiste elude klaarimisega, oma elu aga ei saa elatud. Ja mis lugupidamine see ema Sirje vastu peaks olema, kui nüüd ilmub välja veel keegi neljas õde ja keegi ei tea sellest midagi, isegi Albert. See Sirje on järelikult mingi li...bu, kes on kasutanud mehi oma heaoluks. Kas selline seriaali sisu peaks õpetama tulevasi pereinimesi elama.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis