65 kommentaari

S
SENSITIIV  /   14:55, 23. nov 2017
Eesti rahvast mürgitatakse iga päev nii toidus olevate säilitus-kemikaalide ja mürk-vaktsiinidega !!!
  /   15:24, 23. nov 2017
Ja seda tehakse ainult eestlaste peal?
S
Seagripi vaktsiinist  /   12:47, 23. nov 2017
Soomlased leidsid seose seagripivaktsiini ja narkolepsia vahel, aga meil ju kasutati ka sama vaktsiini. Huvitav palju meil neid narkolepsiahaigeid on, kelle puhul vaktsiin süüdi. Ilmselt on ka meil uuritud, aga uuringutulemusi tahaks ka teada. Ja kuidas siis selline vaktsiin üldse turule pääses, kui tootjate poolt põhjalikult testituid ja uuritud.
https://maailm.postimees.ee/381111/soomlased-leidsid-seose-narkolepsia-ja-seagripivaktsiini-vahel
T
TY  /   12:13, 23. nov 2017
Vaxxed Eesti keeles. Vaatamissoovitus nii vaktsineerimise pooldajatele kui vastastele. Siin ei ütelda, et "ära vaktsineeri", küll aga soovitatakse eelnevalt uurida, kas ikka on vaja ja mis on mis. Räägivad vaktsiinikahjustustega laste vanemad, näed vaktsiinikahjustustega lapsi, räägivad arstid, uurijad, isegi ühe vaktsiini looja. Muuhulgas räägitakse ka sellest, kuidas tervve hulk kõrgeid ametnikke olid sunnitud tagasi astuma kui selgus, kuidas HPV vaktsiini uuringute andmeid võltsiti, sest tulemus oleks kõik senised väited pea peale pööranud
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/vaata-eesti-keeles-skandaalset-dokfilmi-vaxxed-ehk-vaktsineeri...
T
Teatage kõrvaltoimetest  /   11:23, 23. nov 2017
Ravimiameti kodulehel on vorm kõrvaltoimetest teatamiseks. Teatada võib mitte ainult arst, vaid ka patsient ise. Kui tundub, et tekkis kõrvaltoime (kas vaktsiini või mistahes muu ravimi kasutamisel), täitke see vorm julgesti. Ainult nii saavad tootjad ja müüjad adekvaatset tagasisidet.
http://ravimiamet.ee/ravimi-korvaltoime-teatis-patsiendile
L
Lugedes  /   10:55, 23. nov 2017
eeltoodud kommentaare, joonistub vaktsiinivastastest välja muster, et kõik meedikud on rahaga kinni makstud mõrtsukad, keda huvitab raha ja ainult raha. Raha pärast invsliidistavad nad lapsi ja absoluutne tõde on - ärge vaktsineerige, siis elate õnnes ja tervises. Kas saab nii lihtsalt üldistada, tekib küsimus.
J
Just nimelt -osad inimesed otsustavad vaktsineerida, osad otsustavad mitte vaktsineerida. Milles on probleem?  /   11:01, 23. nov 2017
NN "karjaimmuunsus" töötab nagunii vaid loomulikul teel kujunenud immuunsuse läbi.
  /   13:24, 23. nov 2017
Ning seda "õiget meditsiini" jagavad vaid need nurgatagused "arstid" , kes arvavad et kui ta paneb kliendile kõrvaklapid pähe ja ühendab need oma arvutiprogrammiga, siis tema kui "õige meditsiini" esindaja näeb ekraanilt kogu organismi tervikpilti kuni peensusteni välja, kummutab koheselt ka iga perearsti tarkused ning hakkab selle asemel klientidele toidulisandeid jagama.
Ü
Üldistaja  /   10:37, 23. nov 2017
Asi pole üksnes vaktsineerimises vaid kõike umbusaldavates kodanikes.
On ka põhjust, sest üha närusema elu taustal edastab peameedia valetõlgendusi. Lisaks "uputab" meid võltsoptimistlik reklaamirämps.
J
jaa  /   10:24, 23. nov 2017
Kõigepealt - vaktsiineerimist tegevad arstid-õed (eriti koolides) ei tunne huvi, mis lastest edasi saab; st kui suurel osal tekkis palavik, peavalud, muud kõrvaltoimed. Jääb mulje, et väga suur osa kõrvaltoimetest jääb registreerimata põhjendusega "ah, mis siin ikka, kõigil hakkab pärast pea valutama ja viskab kerge palaviku". Kindlasti peaks olema vaktsineerimisele järgnev seisundi kontroll; informatsioon inimesele vähemalt pakendi infolehe näol, et oleks teada, mis nimega (sest tootjaid on mitu!) vaktsiini tehti. See, et pakendi infolehed, nii USA kui Euroopa omad sisaldavad praktiliselt kõike, is võib juhtuda, on omaette teema ja see on asi, millega targad ja selleks seatud inimesed võiksid tegeleda. Antud hetkel tekitab nii mõnigi üle-euoopaline infoleht asjatut paanikat.
K
Küsige arstidelt vaktsiini infolehte - nad üdjuhul ei taha seda anda, mis on väga kahtlane juba iseenesest.  /   10:15, 23. nov 2017
Tutvuge võimalike kõrvalmõjudega ja tehke siis otsus - vaktsineerida või mitte.
T
TY  /   10:38, 23. nov 2017
tänases Õhtulehes väidab ravimiameti ravimiohutuse osakonna juhataja Ott Laius, et mitte üks Eestis kasutatavatest vaktsiinidest ei sisalda elavhõbedaühendeid.
Nüüd on see koht, kus igaüks saab ise "taustauuringut" teha. Eestis kasutatav vaktsiinid on näha alljärgneval lingil:
http://www.vaktsineeri.ee/immuniseerimiskava-vaktsiinid.html
googlest otsides leiate iga selle vaktsiini pakendiinfo ja vaadake ise, kas tõesti mitte üks neist ei sisalda elavhõbedaühendit tiomersaali. Ma ei hakka vastust ette ütlema ;-)
T
TY  /   10:42, 23. nov 2017
TIOMERSAAL (ingl.k Thimerosal, C6H9HgNaO9S) on orgaaniline elavhõbedasool, mida on kasutatud vaktsiinide lisandina alates 1930. aastatest. Viimase aja uuringud kinnitavad, et see mõjub toksiliselt närvi ja immuunsüsteemile. Nüüd, mil lapsed saavad tosina või rohkemgi elavhõbedat sisaldavat vaktsiinisüsti, on isegi tervisekaitseametid selle lisandi turvalisuse pärast oma kahtlusi ja muret avaldanud.
T
TY  /   10:44, 23. nov 2017
muudest kahjulikest ja ohtlikest lisanditest vaktsiinides saate lugeda siit: Ja siis ise googeldada, kas nad on Eesti vaktsiinides või mitte ja kui õiget juttu ülalmainitud härrasmees räägib.
http://www.loodustohter.ee/?p=241
K
Kui   /   10:01, 23. nov 2017
on teada, et vaktsiinid põhjustavad kõrvalmõjusid kust ma tean, et seda ei juhtu just minu lapsega?
Paljude haiguste läbipõdemine annab eluaegse immuunsuse aga vaktsiinid seda ei anna. Neid tehakse ikka ja jälle uuesti. Hea küll ma saan aru, et tehakse ühe haiguse vastane vaktsiin aga nüüd tehakse juba kolmik vaktsiin ja edasi lisatakse juba viie haiguse vaktsiin. Kui palju veel? Ja siis peab lapse väikene keha sellega hakkama saama?.
T
TY  /   09:46, 23. nov 2017
kahjuks minu kommentaari ei avaldatud, proovin uuesti ja lühemalt.
Ma soovitan alustuseks vaadata dokumentaalfilmi Vaxxed mis on ka eesti keeles olemas. See ei ole järjekordne "ärge vaktsineerige" film, vaid seal räägivad vaktsiinikahjustusega laste ja noorte pered, seal räägivad arstid, seal räägib ka üks vaktsiinilooja, seal räägitakse sellest, kuidas statistikat on väänatud ja võltsitud, et varjata tegelike vaktsiinikahjustuste ulatust.
T
TY jätk 1  /   09:49, 23. nov 2017
siis soovitan vaadata alltoodud linki, kus on reaalsed lood päris elust, päris inimestega, kes on saanud HPV vaktsiinist jäädava tervisekahjustuse. Alates autismist ja ajukahjustusest, lõpetades halvatusega. Väga siiralt soovitan neid videosid vaadata. Tuntuim ja värskeim lugu on ka Eesti meediast läbi käinud lugu noorest endisest tantsijannast, kes nüüd on HPV vaktsini tõttu halvatud, kannatab mäluhäirete all, ei saa iseseisvalt süüa jne
https://www.youtube.com/results?search_query=vaxxed+stories
T
TY jätk 2  /   09:50, 23. nov 2017
ja nüüd olulisin. Nii kommentaarides kui meedias aetakse sageli segi HPV ja emakakaelavähk. HPV ei ole emakakaelavähk, see on peamiselt sugulisel teel leviv haigus nimega papilloomviirus, mille kaks tüve võivad põhjustada emakakaelavähki. Ehk siis emakakaelavähk on suguhaiguse tagajärg. Mitte 100%, aga siiski.
T
TY jätk 3  /   09:58, 23. nov 2017
emakakaelavähi ja sugulisel teel leviva viiruse HPV kohta saad lugeda siit:
https://et.wikipedia.org/wiki/Emakakaelav%C3%A4hk
Ja nüüd olulisim. Miks tegeletakse tagajärgedega (emakakaelavähk), aga mitte põhjustega (suguhaigus !)
HPV ehk papilloomviirus levib sugulise või oraalse vahekorra ja ka suudlemise kaudu (kehavedelike) Kondoom selle eest üldjuhul ei aita.
Ehk siis siit mõtllemisaine kõigele (nii meestele kui naistele !), kes harrastavad juhusuhteid ja kellel on palju partnereid või teevad oma partneri kõrvalt "vasakulehüppeid". HPV viirus ei tähenda, et tütarlaps peaks olema "lõvade elukommatega". Piisab sellest, kui tütarlapse ainus ja esimene partner (ka suudluse mõttes) on ise varem paljude partneritega olnud ! Ehk siis iga mees, kes magab paljude partneritga on pontensiaalne oht tütarlastele ! Ja tütarlased, kes elavad "vabamat elu" nii suguelu kui suudlemiste - suhete mõttes, on samuti suur oht, seda nii endale kui teistele tüdrukutele, sest nad võivad teiste tüdrukute partnerit nakatada.
T
TY jätk 3  /   10:00, 23. nov 2017
jälle ei lubatud kommentaari läbi. Hämmastav. HPV levib nii suguslisel teel, otsese nahakjokkupuutega kui ka suudeldes. Ehk siis iga mees ja tüdruk, kes harrastab juhusuhteid või mitut partnerit on suureks ohuks
T
TY jakt 4  /   10:01, 23. nov 2017
misk tegeletakse tagajärjega - vähk, aga mitte põhjusega - suguhaigus !
HPV positiivne tütarlaps ei tähenda koheselt, et tema ise on "vabade elukommetega". Ta võib selle saada oma esimeselt ja ainsalt partnerilt isegi suudlemise teel, sest partner ise on harrastanud vabamat suguelu
V
Viirus  /   09:36, 23. nov 2017
Vaktsiinid on väga kahjulikud haigustekitajatele.
H
hipokraatese vannet pole olemas  /   09:23, 23. nov 2017
on ainult julm ja halastamatu äri. kahjuks leidub ka eesti arstide seas piisaval hulgal ravimitööstusele "kasulikke idi**te", kes ilmse naiivsusega kordavad (tasuta vöi tasu eest?) ravimitööstuse reklaamlaused tôe pähe.
Realsus on see, et meie arstidel puudub igasugune ligipääs nii vaktsiinide loomise informatsioonile, tootmise, kui ahjulike kôrvalm^jude statistikale. Mingit sôltumatut teaduslikkk uurimist kôrvalm^judest pole ju olemas, ei eksisteeri. Ainuke, mis on, kogu "tôde" baseerub töötjate jutukestel.
Meie arstid räägivad meile tôe pähe täiesti kontrollimatut jama.
Olete te ikka täie môistuse juures?!
K
kontrollimatu jama  /   13:31, 23. nov 2017
Kunagi käis minu noor töökolleeg Sirje Gabrieli juures, kes tegeles mingi omamoodi arvuti taga "haiguste diagnoosimisega". Sealt tagasi tulles näitas ta mulle A4 lehte, kus peal oli inimfiguur, mis oli kaetud mitmevärviliste laikudega. Noor kolleeg ahmis õhku, sest Gabrieli arvutiprogrammiga oli ta igalt poolt tulevane sant mis sant, sest "haigused on seal ja seal kehaosas juba peidus ja võivad avalduda." Nüüdseks on Sirje Gabriel elavate hulgast lahkunud, kuid töökolleeg on siiani terve nagu purikas.
K
kui autism oleks  /   09:20, 23. nov 2017
ainult vaktsineerimisest oleks elu lihtne ja jätaks ära, aga autismi on ka neil, kes vaktsineerimata.
T
Tahaks näha kas või ühte vaktsineerimata last kellel on autism. siiani ei ole õnnestunud leida.  /   10:20, 23. nov 2017
Nimi ja telefoninumber palun.
S
Suud puhtaks  /   11:20, 23. nov 2017
Eilses Suud puhtaks saates oli ema, kelle laps oli vaktsineerimata, aga ikkagi autist.
S
saage aru  /   09:13, 23. nov 2017
arstile on ükskõik teie ja teie laste tervisest. neil on ravimifirmadega diil. selle eest ka ilusad reisid ja priske sissetulek. äri on äri. ei midagi isiklikku. neid arste, kes teevad oma tööd pühendumisega... kaduvväike osa ja nad pole võimelised teiste arstide poolt rikutud tervist enam tagasi tooma. ja kui võtaksid antud teemal sõna, siis on nägemist töökoht.
O
oeh  /   09:26, 23. nov 2017
Kumb on ravimifirmale kasulikum, üks paarikümneeurone vaktsiin või mitmusada eurot maksev ravi? Kui oma umbluud siia levitama tuled, võiks vähemalt loogikatki natuke olla.
T
to oeh  /   10:20, 23. nov 2017
taaskord soovitan vaadata filmi Vaxxed. Seal räägib rahadest, mis vaktsiinitööstuses liigub, Selleks, et ravim saaks turule, peab see eelnevalt läbima täpsed ja pikad katsed ja testid ja see on väga suur kulu nin ajaliselt kui rahaliselt. Vaktsiinid EI PEA sellist asja läbima ja seeõttu on nendemasstootmine odav ja toob tegelikult palju suuremat kasu.
T
tänu vaktsiinile saad patsiendi kogu eluks.  /   10:21, 23. nov 2017
On väga kasulik. Loogika longab vähe oeh.
J
jama  /   14:04, 23. nov 2017
gardasili iga vaktsiini tulust läheb miski % kohe nendele, kes esitavad usas kahjunõudeid, nii et asjad kohtusse ei jõuagi. ja näiteks googelda Hannah Poling case - tema sai kohtus kompensatsiooni kuna vaktsiinid tegid temast autisti. Rohkem kohtusse ei lasta neid keisse, makstakse enne suuri summasid, raha liigub nii et vähe pole.
T
TY  /   08:39, 23. nov 2017
Alustuseks soovitav vaadata dokumentaalfilmi Vaxxed. See on ka eesti keelsena olemas. See ei ole vaktsineerimisvastane film ega kutsu üles mittevaktsineerima. See räägib faktipõhiselt sellest, kuidas teatud vaktsiinide tegelikku ohtlikkust on varajtud ja kuidas uurimisandmeid on võltsitud ja väänatud. Muuhulgas räägivad nii ohvrid või nende vanemad, arstid kui ka vaktsiini looja ise !
Lisaks soovitan vaadata neid videosid siin, kus näete näost näkku HPV vaktsiini kahjustusega ohvreid, neist tuntuim vast hiljuti meiegi meedias olnud lugu noorest tantsijannast, kes on HPV vaktsiini tõttu halvatud. Siin näete lapsi ja noori, kelle elu on HVP vaktsiin igaveseks rikkunud:
https://www.youtube.com/results?search_query=vaxxed+stories
Nii kommentaarides kui ka meedias aetakse sageli segi kaks asja - emakakaelavähk ja HPV: Täpsustan siis - HPV ei ole emakakaela vähk ! HPV on peamiselt SUGULISEL TEEL leviv haigus, mille kaks tüve võivad põhjustada emakakaelavähki. Ehk siis - emakakaelavähk on suguhaiguse tagajärg !
HPV levib otsesl nahalisel kokkupuutel ja kehvaedelikega. Ehk siis lisaks vahekorrale või oraalsele vahekorrale ja SUUDELDES ! Kondoom selle eest üldjuhul ei kaitse. Miks on seda oluline teada ? Oht nakatuda HPV viirusesse (papilloomviirus) on suurem nendel, kes vahetavad tihti partnereid või "harrastavad" juhusuhteid. NB ! See ei tähenda, et tütarlaps ise "lodevat elu elab" vaid seda võib olla teinud tema ainus ja esimene partner, kes enne teda on palju partnereid vahetanud ja elanud mitteturvalist suguelu. Ehk siis tegelikult on "ringi tõmbavad mehed" ja igasugu "kõrvalhüpped" jne suur riskifaktor. Ja vahet ei ole, kes on kõrvalhüppes süüdi, mees või naispool. Iga mees, kes elab aktiivset suguelu paljude partneritega, on potensiaalne HPV levitaja. Samuti ka tütarlasped, kes elavad "lodevat elu". See on oluline mõtlemiskoht. Ühesõnaga - alustada tuleks maast madalast ja tegeleda emakakaela vähki põhjustavad viiruse leviku vähendamisega mitte tagajärgede likvideerimisega. Ehk siis räägime seksuaalkasvatusest. Vean kihla, et 80% noortest tuleb see minu kirjutatud jutt üllatusena. Peabki tulema, aga tead ms - juba võib hilja olla !
A
ARST  /   08:34, 23. nov 2017
Kõik vaktsiinid on ja jäävad kahjulikuks alles imikueas arenevale inimorganismile, mis aastaid tagasi juba kindlaks tehtud---teatud ringkonnas äri mis peaks olema keelatud !
J
Jah  /   08:54, 23. nov 2017
Näe, olime juba rõugetest, lastehalvatusest jne lahti saamas, tuleb ikka see vaktsineerimine ära lõpetada, ehk saame tagasi need toredad asjad, mis ju üldse kahjulikud ei ole.
N
naine  /   09:32, 23. nov 2017
Jah, isegi KUI vaktsiinid põhjustavad kõrvalmõjusid, siis kui suur on nende % kogu vaktsineeritute arvust? Mis viga praegu ärbelda - vaktsineerimine on kahjulik, kui peaaegu kõik teised on vaktsineeritud. Siis ei saa haiguspuhangud tekkida. Kui aga oleks enamus vaktsineerimata, siis "tere tulemast keskaega, tere tulemast rõuged jms!"
T
to naine  /   10:23, 23. nov 2017
kas selle kohta räägib filmis Vaxxed. HPV vaktsiini puhul näiteks olid kõrvalmõjud ja nende hulk nii suur, et selle väljatulemisel oleks vaktsiini tootmine peatatud. Tootja oleks kandnud suuri kahjusid. Ja just seeõttu võltsiti uurimistulemuste andemeid. Seda muideks vaktsiinilooja seljataga. Vaata filmist, kui suure mõõtme kuni kohtuteni see asi võttis ja kuidas inimese kõrgetelt ametikohtadelt tagasi astusd, sest keegi ei julgenud vastutada.
M
meditsiinitöötaja  /   08:27, 23. nov 2017
Olgem ausad, seoseid vaksiini vahel on med. töötajad ammu märganud aga me ei tohi seda suure häälega rääkida. Kuna olen palju näinud, siis ka oma last ei vaktsineerinud aga ühe agaga.... nimelt ma teen vaktsiinid alles siis, kui laps on vähemalt 1 aastane, et tema organism oleks tugevam ja rohkem arenenud enne vaktsiini. Kusjuures teevad seda paljud med. töötajad, ka paljud need, kes tegelikult seda promovad. Kuldne kesktee oleks, kui lapse esimestel elupäevadel ei nõrgestataks last vaktsiinidega (mürkidega) vaid seda tehtaks natuke hiljem. Päris paljudes riikides ka sellist praktikat kasutatakse.
  /   08:37, 23. nov 2017
õige on et vaktsiin jääb mürgiks omaette !
.
...  /   09:28, 23. nov 2017
Vot see on asjalik jutt. ise olen ka mõelnud, miks peab nädalasele lapsele hepatiidi vaktsiini jms jama sisse süstima. Mina tegin hepatiidi vaktsiini endale täiskasvanuna ja ei näe ka põhjust, et minu laps peaks selle saama enna nt 10aastaseks saamist. Minu arust vaktsineerimine on igati hea ja kasulik, aga selle võiks lükata hilisemasse aega kui ühenädalalsele imikule.
T
tõesti  /   10:41, 23. nov 2017
ega me aafrikas ela, et kohekohe on haigus saadaval.
E
emake maa  /   07:48, 23. nov 2017
Lugesin hiljuti huvi pärast ajakirja Eripedagoogika, kus oli ilusti kirjas, et me kõik kanname mingit kogust vigaseid geene. kas need elu jooksul üldse avalduvad on suuresti keskkonna mõju. Mõni hüpi või autist võivad loteriivõidu korral elada päris ilusat elu, teisel ei pruugi nii hästi vedada ja ahaigus avaldub raskel kujul. meile kellelegi ei meeldi loteriis kaotada ja eriti veel oma laste tervise omas. Kahjuks olen ka mina veidi sellel teemal kaotanud, aga fakt on see, et ole nii hoolas kui võimalik, kõiki ebasoodsaid tingimusi oma lapse elust välja lülitada pole võimalik. Samahästi kui vaktsiin või vallandaja olla kas ootamatu trauma, raske viirushaigus jms. Inimestel on tekkinud arvamus, et vähemalt vatsineerimust saavad nad oma laste kaitseks kontrollida- silmaga nähtav protseduur, sest kõik muu negatiivne meie ümber on suht hoomamatu ja kontrollimatu. Mõistan vanemate muret- see tuleb soovist kaitsta oma lapsi. Aga üheseid vastuseid ju tegelikult pole. Naabrimees võib puhkusereisilt koos maiustustega tuua lapsele sandistava viiruse- noh näiteks.
O
oleks tädil rattad all ...  /   07:27, 23. nov 2017
Eesti palgavaestel töölistel, pensionäridelei ja lastel ei ole mitte mingit võimalust midagi tõestada, tunnustatud ja sõltumatu ekspertiis tellida või kohtusse kaevata.
Autode liikluskindlustuse eeskujul peaksid olema ka ravikindlustus (vale ravi mõttes) + kaskoravikindlustus. See teine peaks hüvitama inimese enda ettevaatamatusest tekkinud terviserikked ― retseptiravimi vale tarvitamine (näit retseptiravimi ettenätud doosist erinev tarvitamine) ja vabamüügi ravimi vale tarvitamine (ilma arsti soovituseta suvaliste ravimite, vitamiinide, mineraalide, toidulisandite vmv ostmine ja nende mõõdutundetu tarvitamine). Ravikindlustus peaks eelkõige olema kui raviarsti valeotsuste kindlustus. Lisaks peaks olema kindlustusfond ka ravimifirmadele kahjulikuks osutunud ravimite (selgub alles aastaid hiljem) kahjude hüvitamiseks. Seda kõike selleks, et enamus inimesi ei suuda oma õigusi kohtus kaitsta. Eelnimetatud kinflustusfondide komisjonidesse peaksit kuuluma patsientide ühingute esindajad ja tarbijakaitse esindajad.
U
usk ja veendumus  /   06:29, 23. nov 2017
Fakt on see, et vaktsiin hoiab ära raskeid ja pöördumatuid haigusi. igal reeglil võivad olla ka erandid aga , ikka on mingi protsent kus on kõrvalekaldeid- absoluutsust pole olemas. arvan nii et kui lapsevanemad EI TAHA oma maimukest vaktsineerida, ärgu siis tehku seda, püssi ette pole ju sellepärast kedagi pandud. samas aga- kui nad riskivad seeläbi enda ja ümbritsevate lastega , siis esmane liigutus oleks haigekassa poolt jätta edaspidised vaktsineerimatusest tekkinud haiguste ravi vanemate kanda. maksku siis kinni oma suur tarkus ja ka kallid ravid, mis võivad haigustega kaasneda.
M
med. töötaja  /   08:34, 23. nov 2017
aga kas sinu loogika kohaselt haigekassa maksab kinni kallli ravi ja ülalpidamise, kui vaktsiin põhjustab püsivaid tervisikahjustusi? Ei maksa. See 30 eurot, mis puude eest iga kuiselt makstakse ei ole selle hüvitamine, sest nende laste vanemad kukuvad vaesusesse, kuna vanemad peavad tulema töölt, et 24/7 last hooldada. Usu, seda on rohkem kui sa ette oskad kujutada aga sina usud muidugi peavoolumeediat, mitte seda, kes sellega igapäevaselt kokku puutub. Kindlasti ei tea sa ka seda, et papilloomiviiruse vaktsiin põhjustab tütarlastel viljatust.
R
raskeid ja pöördumatuid haigusi  /   11:07, 23. nov 2017
nagu gripp.
M
mh  /   11:16, 23. nov 2017
Minu läkaköha vastu vaktsineeritud laps haigestus ikkagi läkaköhasse. Diagnoosini jõuti nelja kuuga. Esialgu raviti külmetust, bronhiiti, kurgupõletikku, nohu, isegi röntgenpilt tehti, et kopsupõletik välistada. Mulle jäi mulje, et arstid ei tunne enam neid haigusi, mille vastu on vaktsiinid. Samuti ei tule nad selle peale, et ka vaktsineeritud laps võiks haigeks jääda.
Ja kui isegi läkaköha vaktsiin läkaköha ära ei suuda hoida (ei, haiguse kulg ei olnud kerge), kuidas saab siis HPV vaktsiini toimimises 100% kindel olla?
T
TY  /   12:23, 23. nov 2017
New York Times avaldas novembris artikli, milles tunnistatakse, et viimastel aastatel suurenenud läkaköha juhtumite hulk võib olla tingitud vigasest vaktsiinist, mitte vanemate vastuseisust vaktsineerimisele. USA-s on mitmetes piirkondades esinenud haiguse taaspuhkemine ja seda kohtades, kus inimesed on pea 100% selle haiguse vastu vaktsineeritud. Läkaköha nakkab väga kergesti just varajases staadiumis ja esimese kahe haigusnädala jooksul, mil nakatub kuni 90% nakkusega kokkupuutunutest – vaktsineeritud, või mitte. Vaktsineeritutel kulgeb haigus ebatüüpilisemalt.
Vaktsiin ei hoia ära nakatumist ega haiguse edasikandumist. Praegu kasutusel olev vaktsiin töötati välja 1990-ndatel, kuna varasemalt kasutusel olnud variant tõi kaasa liiga palju raskeid kõrvalnähtusid. Selleks, et uurida põhjuseid, miks läkaköha taas laiemalt levima on hakanud, vaatlesid teadlased vaktsiini mõju paavianide peal ning leidsid, et vaktsineeritud loomad kannavad ja levitavad haigust edasi. “Kui sa oled värskelt vaktsineeritud, oled asümptomaatiline haiguse kandja, mis on sinu jaoks hea kuid ülejäänud inimeste jaoks mitte,” sõnas uuringut juhtinud teadlane Tod J. Merkel.
http://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/uuringud-naitavad-lakakoha-vaktsiini-ebatohusust
T
to TY  /   15:56, 23. nov 2017
Kas Telegrammi tõde, mille eesotsas on lapiku maa ja reptiilide uskujad, on siis sinu jaoks ülim tõde? Mis puudutab Jaapani juhtumisse, siis näiteks ka paljudel ravimitel on peal info et kui oled asiaat, siis pead arstiga nõu pidama, kuna paljud Euroopas müüdavad ravimid ei sobi asiaatidele. Sama on ilmselt ka vaktsiinidega.
A
allu  /   01:24, 23. nov 2017
Väide,et kolmikvaktsiinil ei ole seost autismiga on vale. On olemas uuringud, mis näitavad otsest seost kolmikvaktsiini ja autismi tekke vahel. On olemas nö isoleeritud autism ehk autism mis tekib keskkonna kahjustusest ja olemas autsim mis on geenidesse kirjutatud. Seega teoorias sa kas sünnid sellega või võib mingisugune keskkonna "vaktsiin!" tekitada regressiooni arengus. Kui üldse vaktsiine teha siis teha kõik eraldi mitte kombona.
T
To allu  /   08:20, 23. nov 2017
Ja see uuring pidi olema ebatõene. Tehtud teadlase poolt kellel olid isiklikud kasud sees nagu ühest varasemast artiklist lugeda võib.
.
...  /   08:40, 23. nov 2017
no küll oleme ikka naiivsed, kui artiklis kirjutati, siis järelikult see on puhas tõde :)
K
kolmele punktile  /   09:31, 23. nov 2017
Tundub küll, et need vaktsiinivastased ongi naiivsed: kuskil Telegrammis kirjutatakse ja ongi kohe tõsi!
V
Vaktsiiniskeptikud teevad väga palju uurimistööd, vaktsiini pooldajad kuulavad vaid meditsiinitöötajat..  /   10:25, 23. nov 2017
...
L
leepra  /   10:36, 23. nov 2017
Praktika on tõe kriteerium. See, et leetrid tekitavad püsivaid kuulmiskahjustusi, on nii ammu teada, kui vana on meie mälu või kirjasõna. Sotsiaaministeeriumi tädi-riigi esindaja - kilkab, kuidas vanematel on vabadus mitte vaktsineerida , aga see toob kaasa vastutuse. Millise? Milles seisneb see vastutus sandistatud lapse ees? Rääkimata naabrilapsest või klassikaaslasest, keda nakatati.
Moraal: igasugusel vabadusel on piirid, haiguste puhul on need piirid maha pannud loodus. Loodusseadustega ei võidelda, neid PEAB arvestama . Meditsiin teebki seda.
M
migri  /   23:19, 22. nov 2017
Kui palju kahjustatakse meelelahutus äris inimesi ,sellest ei räägi keegi.
  /   10:26, 23. nov 2017
Hakka siis rääkima, kuidas ja kes kahjustavad, et inimesed hakkaks huvi tundma ja uurima neid teemasid.
U
Urrr  /   22:35, 22. nov 2017
Vaktsineerimine on ära ja samuti on äri tehtud ka vaktsineerimisvastastest. Mõlemates käivad suured rahad läbi.
Lõpliku tõde pole kuskil. Enamus vaktsineerimisvastastest on need MMS-i ja soodavee austajad ning ka lameda maa teooria uskujad.
N
Nõid Mauno  /   00:22, 23. nov 2017
Jah, aga muidu inimene on rumal ja läheb arsti juurde, aga jätab korallivee joomata.
E
enamus on nad enne lapse  /   09:19, 23. nov 2017
sündi elanud ebatervislikku elu ja tagajärjed löövad lapses välja.
A
Anna  /   22:28, 22. nov 2017
Kui riiklik programm tegi minu lapsele vaktsiinisüsti ja tekitas sellega mu lapsele jäävad vaimsed ja füüsilised kahjustused, siis miks seesama riik ei aita nende tagajärgedega elada? Miks mulle ei antud kõrvalmõjude ja nende tagajärgede kohta infot, kuid nüüd jätab riik mu puudega lapsega üksi, keda ma pean elupäevade lõpuni hooldama. Kui riik soovib lapsi vaktsineerida, siis peaks riik võtma ka täies ulatuses vastutuse kõrvalmõjude ja tagajärgede eest.
O
oh ja  /   23:33, 22. nov 2017
oma õiguste kaitseks on igal kodanikul õigus pöörduda kohtusse
O
ops  /   10:46, 23. nov 2017
Kas kohtunik kaitseb teid nakkuste vastu või vigase lapse sünni eest? Advokaadi kurku taotud summad rohkem kui arstiabi ?
M
mikk  /   08:14, 23. nov 2017
Vaktsineerimine pole üksikisiku, vaid inimkonna teema - isegi kui see pöhjustaks miljon autismi vöi surma aastas, vaktsineeritaks edasi. Ilma oleks veel hullem. Kui seosed füüsiliste ja vaimsete kahjustustega on avastatud, siis vöid kindel olla, et need on äärmiselt rangelt salastatud.
V
velsker  /   22:15, 22. nov 2017
Loomulikult on vaktsiinid kahjuliku, ainult kellele?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis