Saated

TV3 VIDEO | "Kuuuurija" paljastas ilumaailmas lahvatanud koleda tüli (60)

Toimetas Helen Pentsa, 20. november 2017, 21:42
Foto: TV3
Tänane "Kuuuurija" tõi vaatajani ilutegijate vahel puhkenud suure lahingu. Nimelt väidetakse, et pealinna üks esinduslikumaid ilusalonge, kus armastavad käia Evelin Ilves, Laura Kõrgemäe, Heti Tulve ning paljud teised Eesti kuulsused, petab kliente ja seab väidetavalt nende elud ohtu.

Katrin Lustile tuli novembri alguses vihje Krislin Kuuskemaa juhitava ilusalongi kohta. "Kuuuurijaga" rääkinud endiste töötajate sõnul petab salong kliente ja seab ilusalongis pakutava LPG-massaažiga kundede elud ohtu. Endiste töötajate sõnul puudub Kuuskemaal LPG-massaaži koolitusluba ning massaažiaparaat olevat pidevalt rikkis, mistõttu tehakse massaaži oskamatult ja valesti.

Krislin Kuuskemaa ja tema äripartner Viivika Oolo sõnul on tegu räpaste kuulujuttudega, mida levitab tema endisest töötajast praegune konkurent. Naise kinnitusel on kõik salongis kasutatavad masinad töökorras ja ühtegi koolitust ta kellelegi teinud ei ole. 

Vaata täpsemalt "Kuuuurijast!"

Samal teemal

22. november 2017, 21:54
KATRIN LUST TEMA VASTU ALGATATUD UURIMISEST: „Uskumatu! Tundub, et minust tehaksegi süüdlane.“
21. november 2017, 18:59
Prokuratuur süüdistab Katrin Lusti ebaseaduslikus sissetungis
20. november 2017, 10:40
„Kuuuurija“ paljastab Eesti ilumaailma telgitagused: reetmine ja halastamatu sõda!

60 KOMMENTAARI

c
Cc 21. november 2017, 19:59
Ammu aru saanud, need iluteenindajad, enamjaolt, ongi just täpselt sellised. Nagu suur enamik nende klientidest. Salongis käib üks suur kuulujuttude lõksutamine nii et vahtu lendab. Ja siis hoobeldakse kui palju sõbrannasid on.
r
Ronja 21. november 2017, 15:09
Kõik tahaks näpud lihtsameelsete rahakotti toppida. Mõeldakse-pakutakse kalli raha eest kõikvõimalikke rumalusi ja alati leidub ullikesi. Halb oli neid noori-rumalaid nahavenitajaid kaklemas vaadata. Tundub,et oli kolmas,kes selle s. . . ta kokku keeras so. andis asutamiseks kapitali.
Loe kõiki (60)