Saated

Kuidas jäid finalistidega rahule sina?

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finalistid on selgunud: Alisa, Helve ja Anete! (27)

Televeeb, 16. november 2017, 22:02
 TV3
"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" ülipõnevast finaalieelsest osast pidid lahkuma mõlemad mehed – diskor Ervin ja turvaäris tegutsev Martin. Finaalis hakkavad võistlema kolm kõige tugevamat selgeltnägijat, kelleks on kolm naist – teadjanaine Helve, kaartidepanija Anete ning tume nõid Alisa.

Rohkearvulise publiku ja žürii ees ootavad finaliste viimased ülipõnevad katsed. Parim viib koju võidukarika ja auhinnaraha 5000 eurot, mille on välja pannud TV3. 

Samal teemal

Finaali ajal on avatud hääletusliinid, sest hooaja lõppvõitja selgub televaatajate telefonihääletuse tulemusena. Kuid ka üks varem välja langenud selgeltnägija saab võimaluse finalistidega liituda, kui läbib salapärase "musta hobuse" ülesande. Eestis tehtud selgeltnägijate tuleproovides pole "musta hobuse" voor kunagi varem ühelgi saatest lahkunud nõial õnnestunud. Näeb, kuidas läheb seekord. Finaal leiab aset 23. novembril kell 20.00 TV3s.

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finaalieelne osa tõi ekraanile väga tundliku teema. Viimasel ajal on Eestis jäljetult kadunud palju inimesi ja see tekitab küsimuse, miks ometi selgeltnägijad neid üles ei leia? Tänases saates otsitigi kadunud inimest ja anti ka infot ka jäljetult Võrus kadunud Markkuse loo kohta. Lisaks proovisid selgeltnägijad välja selgitada Tallinnas elava Sirje siit ilmast traagiliselt lahkunud õe surma põhjus. Nimelt suri noor naine, Sirje õde, kummalistel asjaoludel enneaegse sünnituse käigus.

27 KOMMENTAARI

l
Lembitu 23. november 2017, 17:58
Ka iga tegelase taset saab mõõta, see on juba huvitav. Siin hiljuti suur tegelaskuju hirmutas kõikki haigusega, siis jääb küsimus , miis teadmised nee...
(loe edasi)
h
hmmm 17. november 2017, 21:26
Alisa võib olla Nastja sugulane, nad on sarnased.
Loe kõiki (27)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee