4
fotot

"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" ülipõnevast finaalieelsest osast pidid lahkuma mõlemad mehed – diskor Ervin ja turvaäris tegutsev Martin. Finaalis hakkavad võistlema kolm kõige tugevamat selgeltnägijat, kelleks on kolm naist – teadjanaine Helve, kaartidepanija Anete ning tume nõid Alisa.

Rohkearvulise publiku ja žürii ees ootavad finaliste viimased ülipõnevad katsed. Parim viib koju võidukarika ja auhinnaraha 5000 eurot, mille on välja pannud TV3. 

Finaali ajal on avatud hääletusliinid, sest hooaja lõppvõitja selgub televaatajate telefonihääletuse tulemusena. Kuid ka üks varem välja langenud selgeltnägija saab võimaluse finalistidega liituda, kui läbib salapärase "musta hobuse" ülesande. Eestis tehtud selgeltnägijate tuleproovides pole "musta hobuse" voor kunagi varem ühelgi saatest lahkunud nõial õnnestunud. Näeb, kuidas läheb seekord. Finaal leiab aset 23. novembril kell 20.00 TV3s.

„Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ finaalieelne osa tõi ekraanile väga tundliku teema. Viimasel ajal on Eestis jäljetult kadunud palju inimesi ja see tekitab küsimuse, miks ometi selgeltnägijad neid üles ei leia? Tänases saates otsitigi kadunud inimest ja anti ka infot ka jäljetult Võrus kadunud Markkuse loo kohta. Lisaks proovisid selgeltnägijad välja selgitada Tallinnas elava Sirje siit ilmast traagiliselt lahkunud õe surma põhjus. Nimelt suri noor naine, Sirje õde, kummalistel asjaoludel enneaegse sünnituse käigus.

Jaga artiklit

27 kommentaari

L
Lembitu  /   17:58, 23. nov 2017
Ka iga tegelase taset saab mõõta, see on juba huvitav. Siin hiljuti suur tegelaskuju hirmutas kõikki haigusega, siis jääb küsimus , miis teadmised need on ja kellelt tulevad.? Kes on suutnud lahti saada negatiivist) ,neid pidi siin maailmas vähe olema .Vähemalt nende puhul ei põõrle pendel vastupäeva, arenguruumi kõvasti ,algus tehtud ja edu teile.! Kui juba tahe mõelda positiivselt, siis pidi see olema parim kaitse? Ja mida ikka karta, inimkohus luua perekond, võtta vastu uusi teadmisi ,aidata kui oskad. Kuulata aupaklikult tarku ja olla tänulik iga saadud vihje eest . Mitte kiruda iga kogemata väljaõeldud sõna pärast, see keeleoskus ja sõnadest arusaamine ja tahe välja otsida see vajalik teave, ka see on omaette anne.
H
hmmm  /   21:26, 17. nov 2017
Alisa võib olla Nastja sugulane, nad on sarnased.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis