Eesti

TV3 VIDEO | Mart Normet kiidab Eesti muusikat: „Eesti laulu“ konkursil on palju värskust ja mitmeid „kõrvausse“! (8)

Toimetas Keit Paju, 8. november 2017, 15:37
Mart NormetFoto: Alar Truu
Täna kuulas "Eesti laulu" žürii läbi konkursile toodud lugusid ning juba sel reedel selguvad poolfinaali pääsejad. "Seitsmesed" uurisid "Eesti laulu" produtsent Mart Normetilt, millised ja mis tasemel on seekordsed võistluslood ning kas leidus ka üllatajaid?

"Praegu on täiesti teised ajad, Eesti muusika elab täiesti teist aega. Kindlasti on Eesti muusikal praegu väga head ajad. See oleks lausa patt valida välja üks, kellele kirjutatakse kümme laulu, vaid ikkagi just seesama 20 laulu, mis nüüd siis reede õhtul välja saavad öeldud, ma arvan, et see on see, mis ongi Eesti muusika täna," kommenteeris Normet tänavu "Eesti laulule" saadetud muusikat.

"Mul on väga hea meel, et meil on mitmekesisus, nii palju erinevaid artiste ja see on näha, kasvõi mis meil Tallinn Music Weeki ajal toimub, see on ikka pidu. Kui eestlased ikkagi toovad välja oma laulud, siis see on väga super asi," sõnas ta.

Normeti sõnul tuleb sel aastal "Eesti laulul" palju üllatusi nii uutelt ja tundmatutelt kui ka tuntud artistidelt.

"See ei tähenda, et ei peaks olema tuntud, tuntud võib ka ikkagi üllatada ja see olekski väga hea vahelduseks, kui mõni tuntud artist üllatab, aga mulle tundub, et tuleb sellist värskust ja tuleb mitmeid kõrvausse, ehk siis laule, mis võiksid jääda kummitama," ütles Normet.

Samal teemal

20. detsember 2017, 18:01
BLOGI | KUULA: kõik „Eesti laul 2018“ võistluslood on nüüd avalikud!
20. november 2017, 11:09
„Eesti laulu“ poolfinaalide koosseisud on teada!
16. november 2017, 00:01
„EESTI LAULU“ VÕITJATE TULEPROOV: Õhtulehe lemmikud on Stig ja Elina, viimaseks jäi Getter!
10. november 2017, 19:55
VAATA NIMEKIRJA! „Eesti laul 2018“ poolfinalistide seas Iiris, Stig Rästa ja Ukraina talendisaates laineid löönud eestlanna

8 KOMMENTAARI

p
pildil Eesti laulupersekeeraja 9. november 2017, 06:30
[Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele.]
p
piiks 8. november 2017, 18:31
meie laulu on Normet kiitnud igal aastal taevani ning ka ise oleme oma laulust sillas! Aga juhmid eurooplased ei taipa milliseid kauneid helisid me nende kõrvadele kingime ning kui kaunis ja laulvas koduvillases inglise keeles!
Loe kõiki (8)