15
fotot
„Eesti selgeltnägijate tuleproov“ (TV3)

Tänase ülipõneva „Eesti selgeltnägijate tuleproovi“ võitis taas Alisa. Saatest pidi lahkuma kaks osalejat – endine sõjaväelane Kalle ja valge nõid Mari-Liis. 

Alisa etteasted hämmastasid kõiki, kuid ilmnes ka seni teadmata fakte noore selgeltnägija enda kohta, nimelt on Alisa juured Setumaal ja talle meeldib alkohol.

Mida arvad selle saate võitja Alisa etteastetest?

Viimast ülesannet tuli Alisa lahendama alkoholijoobes, kuid sellele vaatamata oli tema läbinägelikkus fenomenaalne. 

Ravitseja Ervini etteaste viis aga saates osalenud Signe šokini. Nimelt uurisid selgeltnägijad lugu, kus Jõgevamaal elava Signe elusaatus võttis dramaatilise pöörde tema parima sõbranna matustel. Juhtus midagi sellist, mis hirmutas kõiki kohalviibijaid ja mõjutas Signe tulevikku kõige jubedamal moel. Ilmsiks tuligi hoolikalt varjatud saladus naise lapsepõlvest. Hirmust uute paljastuste ees ei soovinud Signe, et Ervin temaga tegelemist jätkaks. 

Jaga artiklit

42 kommentaari

J
jj  /   09:05, 4. nov 2017
milleks sõimelda ja halvustada. Jah, nõiakestel ei õnnestu , kuid vaataja peaks olema arusaaja - neil siiski rohkem võimeid kui televaatajatel. nad on kõik algajad, las proovivad oma arvatavaid võimeid. Alina on muidugi klass kõrgem, kuid maksab selle eest alkoholilembusega, mis teda tõenäoliselt aitab selgeltnägemises ja lõdvestumisel. Kas tal on tagasiteed?
Võtkem siis seda saadet meelelahutusena ja olgem heatahtlikult uudishimulikud. Või siis vaatame parem teisi "väga häid" saateid. Jätkem oma kurjus enda sisse ja ärme valame seda saateosaliste peale.
N
nelk  /   08:10, 4. nov 2017
Milleks Ervin Hurt sinna saatesse läks? Tal ju oma Jututuba. Vahel, kui keskpäeval vaba aega on, vaatan seda jututuba. Armas mooses küll! Ervin: "Vaadake, proua, te ju alles noor inimene ju! Kuuskümmend pole mingi vanus. Tahate, ma saadan teile energiaga laetud võlukreemi, mille ma Indiast tõin." Helistamise minutihind on peaaegu 2 eurot. Kahtlemata on tal psühholoogia-alaseid teadmisi, inimeste ärakuulamis- ja mõjutamise oskus, ehk tajub ta ka mingeid võnkeid ja energiavooge, kuid selgeltnägija ta küll pole. Tõelised selgeltnägijad on sageli ise oma võime tõttu õnnetud. Ei tahaks ju hukatust ette näha, teades, et selle vastu ei aita miski. See, mis telekas toimub on show.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis