Laadin videot...
2
fotot

Reedel oli ETV saatel „Ringvaade“ viimane päev Solarises asuvas stuudios ning juba esmaspäeval lähevad nad eetrisse telemajja ehitatud uuest stuudiost. Käisime sel puhul stuudios kaameraga külas ja uurisime, kas Marko Reikopil kohavahetuse pärast ka kurb meel on. 

„Ei ole kurb, pigem on hea meel,“ ütleb Reikop. „Mitte et sellel stuudiol midagi viga oleks. Oli väga hea valik, et me siia tulime. See on suurepärane koht, inimesed käivad siin ja sellist asja polnud Eestis varem tehtud, et me näeme taustal, kuidas päris inimesed mööda kõnnivad.“ Tegelikult oleksid saatetegijad tahtnud, et taustal oleks näha olnud tänaval kõndivaid inimesi, kuid üldiselt on „Ringvaate“ alguseks õues kottpime ja see polnud võimalik.

Marko ütleb, et dušikabiiniks ristitud stuudio on tegelikult tore, kuid liialt pisike. „Siin on mure, et kaameramehed ja operaatorid ei mahu oma kaamerate taha seisma. Me oleme siin väga rahul olnud, kuid see on end lihtsalt ammendanud.“ Marko ütleb, et telest paistab nende stuudio suurem, kui muidu.

Vaata videost, kuidas meeldib Markole uus stuudio ja mida ta Õhtulehele veel rääkis. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

M
Mx35  /   18:52, 29. okt 2017
Miks siis tehti seda sealt nii hulga ae4ga ja nuumati asjatult seda keskust MINU kui maksumaksja rahaga...
  /   17:14, 29. okt 2017
NII, KALLID NAISÕIGUSLASED: Räägin teile tavalise loo. Pärast sõbrale kingituse viimist läksin öösel kl 3 paiku ühte Kopli baari, vabatahtlikult. Võtsin vaevu ühe tšehhi õlle, vabatahtlikult, kui tuli esimene tšikk, täiesti suvaliselt ja ise, kes ajas viivitamatult ja kohe käe püksi. Kohe. Ei tahtnud ennast müüa, vaid oli oma seksikuses lihtsalt üleelu veendunud ja mõtles, et on paras aeg liituda ning miks mitte paarituma hakata. Kolmekordsele märkusele ei reageerinud üldse, kuna et kas mulle ei meeldi noored naised?
Siis tuletasin äkki meelde oma viimase aja ajakirjanduskogemust ning sõbrannasid, et kuidas edasi käituda, kui rõvedalt ahistavad.
Arvake, mis tegin (teine tšikk tuli pärast ka, kohe pärast esimest ja sama veendununa, hakkasin otsast peale) mõlemaga.
1) Kas nii nagu pajatas mingis loos Manona Paris, et viruta vastu lõugu
2) Nii nagu kirjutas Brigitta Davidjants omas loos, et kiirelt jalaga kubemesse
3) Õlu näkku ja lase osta uus õlu, nagu rääkis Eve
4) Kutsu politsei ja tee avaldus, et ahistavad nii et maa on must, nagu ütleb Anu
Mõlema tšiki puhul katsusin erinevaid meetodeid, proovige – mu kallid õpetajannad – ära arvata, milliseid ja kuidas aitas.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis