Vähiravifondi „Kingitud elu“ asutaja Toivo Tänavsuu vähiravi vajava Annabeli heaks annetatud summa võimaldab lisaks tema ravile finantseerida veel ühe või kahe patsiendi ravi.

Vähiravifondi „Kingitud elu“ asutaja Toivo Tänavsuu rääkis „Ringvaates", et fondi laekus vähem kui ühe ööpäevaga 200 000 eurot, vahendab ERR-i uudisteportaal.

„Me hommikul postitasime teate, et meil on kampaania läbi, me oleme olnud üliedukad ja täna [nüüdseks juba eile - H.P] on nagu inertsist sinna juurde tulnud veel kuskil 50 000 - 60 000 eurot. Meil on tegelikult nii Annabeli raviraha koos ja isegi ühe või kahe väikse patsiendi raviraha koos,“ ütles Tänavsuu.

„See emotsioon ja see, mida eestlased tegid ühe ööpäevaga - see on kirjeldamatu,“ ütles Annabeli isa Allar Sepp.

Jaga artiklit

13 kommentaari

E
eesti vanaema  /   08:43, 28. okt 2017
tehke korjandus ka uuele Haigekassa juhile palga tõstmiseks, mis 7000€ ikka on, 10 000 täis, muidu ei ela ära.
M
Mileina,Harjumaalt  /   14:19, 27. okt 2017
Ja kuidas mõista Haigekassa otsust,kes keeldus abist??Nu andke andeks,mina ei mõista.Kuidas saab otsustada üks asutus elu ja surma üle,kellele anda elu ja kellele mitte.Vaadake peeglisse,Teie seal,vaadake ja häbenege.Haigekassa,kui selline,tuleks hävitada ja need muidusööjad sealt,kes teenimatult saavad kõrget palka.Uus haigekassa juht,saab pea 8000 kuus ja suured lisatasud,kas sinna lähebki see rahvalt kogutud rahad maksude näol?Mida teeb üldse Haigekassa,mis ülesandeid ta täidab,kes on need inimesed,kes seal töötavad??Ma väga loodan,et haigekassas ei saa olema juhtu,kus nende töötajal lapseke raskelt haigestuks ja peavad langetama olulise otsuse,kas ravida teda või mitte.Ka jumal taevas ei otsusta elu ja surma üle ja need saatanad seal otsustavad,kaabakad,sellised!!!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis