10
fotot

„Eesti selgeltnägijate tuleproov“ on jõudnud poolele teele Eesti uue nõia leidmisel! Nõiasaate neljandas osas olid suurimateks üllatajateks Alisa ja Helve, kelle etteasted jätsid Võnnu elanikule Gennadile ja tema poegadele tugeva mulje. Mees, kes oli hakanud kuulma korteris imelikke koputusi ja kartis, et on avanemas uus surmaahel, sai oma hirmudest võitu. 

Tänasest saatest ei langenud välja ükski võistleja ning kõigile antakse uuel nädala võimalus tuleproovi jätkata. Järgmisel neljapäeval hakkavad keerulisi ülesandeid lahendama järele jäänud 8 nõida – nõid Alisa, tarokaartide panija Anete, teispoolsusega suhtlev Liina, nõid Mari-Liis, diskor Ervin, Helve, kes näeb inimesi läbi, turvaäris tegutsev Martin ja endine kaitseväelane Kalle.

Osa on järelevaadatav TV3 Playst:

Jaga artiklit

9 kommentaari

  /   09:54, 29. okt 2017
Ei pea olema selgeltnägija, et ära tunda inimesed keda eelnevalt kusagil teises saates näidatud või ajakirjanduses kirjutatud. Käe kaotanud naine või see mehest naiseks lõigatu. Saatejuht võiks küünealused puhtaks teha ja pool suud kinni hoida.
H
huvitav  /   15:49, 28. okt 2017
Ma küsin siis nüüd, miks need #selgeltnägijad" pole kunagi kedagi üles leidnud, kes on teadmata kadunud. See tähendab, et sellist asja, nagu selgeltnägemine - pole olemas. Võib oletada teatud faktide olemasolul ja pakkuda välja variante, aga nii häbematult valetada, et keegi neist selgelt näeb ja on surnutega ühenduses, on äärmisel küüniline ja alatu katse inimesi loll...itada. Kuidas on siis võimalik, et nad näevad asju erinevalt. Kui oleks mingi selgeltnägemise võime teatud isikutel, siis nad näeksid tõelist olukorda sarnaselt ja ei hämaks. šarlatanid, ei muud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis