Helen räägib tööstressist. (Kuvatõmmis / TV3)

Tööstress on Euroopas sageduselt teine tööga seotud terviseprobleem pärast luu-lihaskonna haigusi.

Ligikaudu poolte töötajate arvates on tööstress nende töökohal tavaline ning 50-60 protsenti kõigist kaotatud tööpäevadest on põhjustatud nimelt tööstressist. Järgnevalt räägivad oma loo kaks naist, kes kannatasid tööstressi all ja kogesid omal nahal ka läbipõlemist, vahendas TV3 "Seitsmesed uudised".

Doris rääkis, et oli enda üle väga uhke, et suutis teha 12-tunniseid tööpäevi, kuid poole aasta pärast hakkas kõik langema - tervis ja töövõime.  Ameerikas turundusega tegelev Helen meenutab, et tema siht oli maksku mis maksab tippu tõusta. Ka temal andis organism märku, et tuleb hoog maha võtta - vasak käsi ei tahtnud enam liikuda. Vaata videost, mida naised veel ületöötamise kohta rääkisid.

Jaga artiklit

58 kommentaari

N
nõme  /   12:48, 11. okt 2017
teen eestis 12-14 tunniseid päevi, kaasa arvatud laupäev-pühapäev, ja mitte selleks, et tippu tõusta või lõbu pärast vmt, vaid selleks, et lihtsalt ellu jääda ja lastele toit ning korter kindlustada. ;is töönarkomaaniast saab siin rääkida? Kuni töötad, saad arved maksta. Ei tööta, ei maksa ka arveid. Kord aastas on raudselt arütmia, kuna pinge on kirjeldamatult suur.
M
MGTOW  /   11:32, 11. okt 2017
Feministeerium kutsub ülesse meesolevusi annetama ja ülalpidama naisi!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis