12
fotot
Alisa (TV3)

"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" katsetelt pääses saatesse 12 eriliste võimetega inimest. Saa nendega tuttavaks!

WASHTARA on kogenud selgeltnägija, kes leiab kadunud autosid ja inimesi ning loeb mõtteid. Enesekindel daam on ka aastaid varem "Selgeltnägijate tuleproovist" osa võtnud ja oli toona üks tugevamatest osalistest, kes langes välja alles finaali eel. Tänavu tahab ta tuleproovi ära võita. 

KALLE on endine kaitseväelane, kelle elu muutus igavesti missioon Afganistanis. Sõjas sai ta aru, et peab oma ülejäänud elu pühendama vaimsele arengule. Praegu on Kalle Soomes kristallispetsialist, kes aitab inimesi kristallireiki abil. 

MARTIN on aastaid edukalt tegutsenud turvaäris, ta kuulus ka eriturvagruppi, mis 1991. aastal kaitses Toompead.  Martin tegeleb võitluskunstidega, kuid samaväärselt välise jõuga arendab ta oma sisemist väge.

Nõid HELVE näeb läbi inimesi ja olukordi ning varjatud info ilmub talle piltidena. Ta on töötanud nii muusemipedagoogi kui maakonnalehe reporterina. Mida aeg edasi, seda rohkem julgeb ta enda sõnul "kapist välja" tulla ja tegutseda esoteerikavaldkonnas. 

ERVIN on endine tuntud Tartu diskor. Praegu teatakse teda kui tervendajat ja bioenergeetikut. Ervin tunnetab asjade ja inimeste energeetikat ning oskab seda mõjutada

Nõid ALISA on Lõuna-Eesti juurtega nõid. Emapoolsed sugulased olid Alisal eestlased, kuid küüditamine ja segased ajad pillutasid tema esivanemaid nii, et Alisa kodukeeleks kujunes vene keel. Alisa on tumeda loomuga, sarkastilise ja terava ütlemisega nõid, kes uurib vanu loitse ja aitab nende abil inimesi.

REMI on ametilt küll müügimees, kuid tema hiilgavad sooritused meie avasaates ei jäta kahtlust, et mees on oma võimalust väärt.

HELEN on tudeng, kes on televaatajale tuntud saadetest "Abielus esimesest silmapilgust" ja "Prooviabielu", kuid juba ammu on ta tundnud tõmmet müstilise maailma poole.

MARI-LIIS on valge nõid, kes suudab mõtestada kõike argist. Endine Kõinastu saarevaht loeb küünlatulest, tuulest, päikesest ja veest välja tähenduslikke endeid ning aitab inimesi.

LIINA õpib Moskva Rahvusvahelises Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia Eesti filiaalis, kus tema õpetajaks on Teresa Mängel. Liina suhtleb teispoolsusega, võitleb energiavampiiridega ja oskab läbi viia maagilisi rituaale. 

Nõid ANETE kirg on astroloogia ja taro kaardid. Ta on ennast nii palju arendanud, et julgeb abi pakkuda ka teistele ja tema erialaks on armu- ja rahaprobleemid.

TOOMAS on pealtnäha tavaline Eesti mees, kes kasvatab üksi poega. "Selgeltnägijate tuleproovi" katsetele tuli ta pealtvaatajaks, kuid otsustas viimasel hetkel ka ise osa võtta. Kaks viimast aastat on Toomas näinud endeid ja unenägusid, mis täide lähevad ning ta tahab proovida, milleks võimeline on.

Milline nõid sulle kõige parema mulje jättis?

Jaga artiklit

20 kommentaari

M
martin  /   10:05, 13. okt 2017
ja selgeltnägija. öelgu siis ,mis on minu nimi!
P
Paras  /   16:36, 12. okt 2017
See punt tsirkusesse tööle panna!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis