Saated

Millest rääkis Lauri Pedaja Hollywoodi tippnäitlejaga? (8)

Toimetas Keit Paju, 21. september 2017, 18:54
 Kanal 2
Rooma lennujaamas juhuslikult kohatud Keanu Reeves, odavas söögikohas tabatud Sean Penn, vestlus Angelina Joliega. Need on vaid üksikud näited Eesti kuulsuste saatuslikest kohtumistest, millest pikemalt kuuleb juba täna saates „Minu ootamatu kohtumine“.

„Olin Rooma lennujaamas ja ootasin, et saaksin lennuki peale minna. Üks hetk vaatan, et jube tuttav tüüp,“ meenutab Lauri Pedaja tänases erisaates, kuidas ta täiesti juhuslikult kohtas Hollywoodi tipp-näitlejat Keanu Reevesi. Näitleja välimuse muutsid petlikuks pikad sorakil juuksed ja habe, aga et hääl oli õige, julges Pedaja siiski ligi astuda ja küsida, kas tegemist on Keanu Reevesiga. Tähelepanu vältimiseks jäi sellest saatuslikust kohtumisest küll foto tegemata, kuid mehed vestlesid lennujaamas lausa pool tundi.

Lõbusas erisaates jagavad oma meeldejäävaid kohtumisi teisedki eestlaste lemmikud. Juttu tuleb juhuslikult kohatud prominentidest, lapsepõlve unistuste täitumisest, aga ka kummitustest ning isegi konnadest. Neid ja paljusid muid vägevaid lugusid meenutavad Kristel Aaslaid, Kristjan Jõekalda, Veikko Täär, Ott Lepland, Nele-Liis Vaiksoo, Peeter Oja, Lauri Pedaja, Anu Saagim, Carmen Pritson-Tamme, Krista Lensin jpt.

Erisaade „Minu ootamatu kohtumine“ on Kanal 2s täna kell 20:00, kohe pärast „Reporterit“

Samal teemal

22. september 2017, 10:01
MÕISTA, MÕISTA: kes võib olla see poliitik, keda Robert Rool „Krimi“ saadet tehes narkopesas kohtas?

8 KOMMENTAARI

p
Peeter 22. september 2017, 19:51
Ma kohtusin lennujaamas Trumpiga, lobisesime poolt tundi. Põhiliselt rääkisime maailmapoliitikast, aga ka niisama maast ja ilmast.. Turvalisuse kaalutlusel jäi küll pilt tegemata ja ega ma ei ole väga edev mees kah..
t
Tiit 22. september 2017, 10:10
Mida nuud selle teadmisega peale hakata?
Loe kõiki (8)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee