RAIVO E. TAMM Otepää triatlonil (Aldo Luud)

„Seitsmeste“ stuudios käis külas näitleja, sportlane ja multitalent Raivo E Tamm, kes on tõeliseks eeskujuks paljudele eestlastele, olles tervise hüvanguks täielikult muutnud oma elustiili. Tamm rääkis, kui lihtne või raske seda teha oli ning mis on tema edasised plaanid.

Praeguseks on Tammel läbitud esimene Ironmani triatlon ning turjalt on sporditegemisega kadunud 18 kilo. Enne sportliku eluviisiga tegelemist oli ta oma sõnul elu halvimas vormis, muuhulgas suitsetas ta kunagi lausa viis pakki päevas!

Mehe sõnul pani teda elustiili muutma ohutunne oma enda elu ja tervise pärast.

„Ma muidugi ei suitsetanud iga päev viis pakki, see oli siis, kui oli pingeline prooviperiood, õhtul etendus ja pärast ka veel pidu. Kui tuli ka veel õlu mängu, siis tuli õhtu lõpuks viis pakki ära. Mulle väga meeldis suitsetada. Aga pärast selliseid öid ja päevi, kui ma hommikul ärkasin, siis oli nagu vesipiip, kõik lurises kopsudes. Suguvõsas on  mul soodumus astmale, siis hakkas mul tasapisi tulema see asi, bronhiidid hakkasid korduma, arst ütles, et teeme nii, et selles elus nüüd rohkem ei suitseta,“ rääkis ta.

Vaata intervjuud videost!

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
Juhan.  /   07:50, 21. sept 2017
Elu viib edasi ikka sugutung ja surmahirm.
O
ohutunne elu pärast  /   00:18, 21. sept 2017
Oh ära muretse. Keegi ei jää siia igaveseks vegeteerima. Ükskord tuleb surm niikuinii.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis