Oma ütlustega ühiskonda raputav Power Hit Radio raadiohääl Brigitte Susanne Hunt tunnistas, et sai oma seksiväljakutsele palju vastukaja, mis valdavalt oli positiivne. Kuid neile, kes mures, kas neiuga ikka kõik korras, ütleb Brigitte, et tegemist oli siiski sotsiaalse naljaga, mitte reaalse eksperimendiga. 

Vaata rohkem videost!

Jaga artiklit

47 kommentaari

M
ms  /   23:47, 19. sept 2017
See oli Brigitte Susanne etteaste, mida ei saa mitte keegi, mitte kunagi enam muuta, ega rahvast panna seda unustama.
Kulla, Brigitte Susanne sa ei teagi veel, mis see õige seks on, kui silmist lendab orgasmi tuld, mis välguna tabab su liha ning luid jne..
Sa võtsid sõna milles isegi profid lõbunaised, üüratud vändavennad, elupõlised elumehed ei julgeks sõnakes poetada, asjast millest, ei tea Stanford Ülikool, ei Rooma Paavst, ega J. Bond mis/kes selle õige orgasmi nii mõnusaks on teinud, et inimene kaotab mõistuse ja reaaltaju? Kui seksida igapäev, siis tahes-tahtmata muutu see rutiiniks ja plahvatusliku mõnutunnet enam ei saa, vaid hakkatakse otsima uusi poose, mis ka peatselt muutuvad rutiiniks ja järgmine aste on pervertsus, mis määrib veelgi rohkem su nime, Brigitte Susanne elu lõpuni. Kord ka ta lastelastelt äkki küsitakse "kas see litsikas, suuretahtmisega naine Brigitte Susanne oligi su vanaema" !?
Isegi nunnaks minek ei aitaks, aga võib-olla siiski?
R
Roman  /   19:17, 19. sept 2017
Oma eraelu üle nalja teha on feik. :(

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis