„Kolmeraudse“ saatejuht Mihkel Raud. (TV3)

Tänaõhtune „Kolmeraudne“ tõotab tulla intrigeeriv ja põnev, sest omavahel debateerivad Kristen Michal ja Yana Toom ning Karl-Erik Taukar ja Krista Lensin.

Laulja Karl-Erik Taukar ja ajakirja Kroonika peatoimetaja Krista Lensin arutlevad, kust õieti jookseb piir meelelahutusmeedias? Delfi portaal avaldas nädalavahetusel Karl-Erik Taukari kohta uudise, milles noormees näiliselt õlut tarvitab, tuues välja ka Karl-Erik Taukari selgituse, et see oli alkoholivaba õlu. Õhtuses saates arutletakse ajakirjanduseetika üle koos saatejuhi Mihkel Rauaga – kust jookseb piir tõe ja vale vahel?

Poliitdebatis on aga vastamisi Kristen Michal ning Yana Toom, et tuua selgust, mis täpsemalt eristab Reformierakonda Keskerakonnast. Muusikat teeb ansambel Miljardid eesotsas bändi solisti Marten Kuningaga.

„Kolmeraudne“ on TV3 otse-eetris täna kell 21.35.

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
Tegelikult  /   23:12, 14. sept 2017
Oli väga hea jutusaade. M. Raud on teinud läbi muutuse ja võtnud saatejuhina inimlikuma hoiaku. Michal oli kui poisike Toomi kõrval, pläkutas ja hakkas esimesena vahele segama. Lensinile on peatoimetajaks olemise võim pähe hakanud, aga seal ei ole pikka pidu, kukub valusalt maa peale tagasi!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis