Eesti

TV3 VIDEO | Kuidas meeldivad nimed, mis panid "Me saime lapse" tõsielustaarid oma beebidele? (11)

Televeeb, 13. september 2017, 22:42
 Kuvatõmmis / TV3
Sügishooajal TV3s alanud tõsielusarjas "Me saime lapse" tõid ekraanile oma lapsesaamisloo viis vaprat perekonda. Kui eelmises osas aidati elule viis armsat beebit, siis tänases saates tutvustati televaatajale sünnitusjärgset protsessi. Üks tähtsaimatest tegevustest on loomulikult uuele ilmakodanikule nime panek.

Millised nimed valiti ja kuidas meeldivad?

Mario ja Linda, kes armusid tööpostil supermarketis, said endale igati armsa poisslapse, kellele pandi nimeks Kerdo. Noored vanemad kaalusid ka nime Sten-Kristofer, kuid otsustasid siiski ümber. "Kas on mõtet kahte nime panna, nii kui nii kutsutakse ühe nime järgi. Karl-Erik Taukarile öeldake ka põhiliselt Taukar, seega loobusime sellest põhimõttest," kommenteeris Linda. Nime Kerdo valisid noored vanemad ansambli Respekt solisti Kerdo Mölderi järgi.

Riina ja Madis elavad Kehras ja nende armastuse lugu sai alguse kohalikus vaibatehases. Ilmale tuli pirakas poiss Ragnar, kes kaalus peaaegu 4,5 kg. Nime sai Ragnar populaarse sarja "Viikingid" järgi. 

"Riina küsis, mis minu lemmiksarja näitleja on. Ütlesin, et olen koguaeg vaadanud "Viikingid" sarja ja seal on Ragnar olnud vägilane. Ja meie Ragnar on ka suur ja jõuline. Ragnar nagu viikingite kuningas!" kommenteerib Madis nimesündimise lugu.

19-aastasel Birgitil ja tema mehel Tõnisel aidati keisrilõike abil ilmale tore poisslaps Robin. Tõnise ja Birgiti laps sai juba nime enne sündi. Selgus et pooljuhuslikult valitud nimi Robin oli 2016. aastal, kui Robin sündis, aasta populaarseim poisslapse nimi ja see pandi lausa 88le põnnile.

Joogaõpetaja Karina sünnitas oma poja privaatselt ja eraldus siis 40 päevaks täielikku üksildusse, lubamata ligi ühtegi kõrvalist inimest, isegi sugulasi mitte. Karina ja tema beebiga saavad televaatajad kohtuda siis, kui 40 päeva mööda saab. 

11 KOMMENTAARI

m
Mann... 14. september 2017, 23:47
.... mis on selle saate eesmärk? Mida selle saatega näidata või tõestada tahetakse? Kas seda "seakisa" jääbki pidevalt kordama ja kas see on siis norm...
(loe edasi)
h
häiriv 14. september 2017, 13:23
asusin eile õhinaga vaatama. ent pettusin üsna pea. sest et taas ja taas neid röökimisi
kordas. lootsin. et lapsed käes ja saab nautida edasist . . . see looma moodi röökimine pole asi.
mida õhtul perega telerist näha sooviks. . .
vanaema juba mitmele lapsele .
Loe kõiki (11)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee