2
fotot

Esmaspäeval jõudis esimest korda Kanal 2 ekraanile uus kodumaine krimidraama „Nukumaja“, mille avaepisood naelutas telerite ette keskmiselt 109 000 televaatajat.

Esmaspäeva õhtul oli Eesti televaatajate tähelepanu suunatud ülekaalukalt Kanal 2 ekraanile. Kantar Emori teleuuringu kohaselt elas Kanal 2 ekraanil kell 21:30 startinud „Nukumajale“ kaasa 109 000 televaatajat. Seda on peaaegu poole rohkem, kui teistes telekanalites samal ajal näidatud saadetel ja sarjadel. Näiteks samal ajal TV 3 ekraanil jooksnud sarja „Merivälja“ vaatas keskmiselt 64 000 inimest. Vaid loetud tundide jooksul leiti „Nukumaja“ üles ka järelvaatamisest – teisipäeva hommikuks oli uue krimidraama avaosa näinud juba 123 000 inimest.

„Nukumaja“ on uus kodumaine krimidraama, mille sündmused toimuvad pealtnäha vaikses aedlinnas, kus on aset leidnud ridamisi traagilisi ja kahtlaseid sündmusi. Hukkunud õe surma asjaolusid uuriv peategelane Eva leiab end korraga keset intriige ja mänge, mis heidavad varju kõikidele naabritele.

Sarja avaepisoodi näeb järgi Kanal 2 VeebiTV-st.

Krimidraama „Nukumaja“ teine osa on Kanal 2 ekraanil juba esmaspäeval kell 21:30.

Kallis televaataja, anna teada: kumb krimisari sulle rohkem meeldib, kas "Nukumaja" või "Merivälja"? Jäta oma mõtted kommentaaridesse!

Jaga artiklit

13 kommentaari

L
lihtsurelik arvab,  /   08:31, 14. sept 2017
et mõlemaid näidatakse hilisel tunnil; nagu selleks, et vaataja näeks unes košmaare. Justkui poleks meie inimestele rahulikku ööund tarvis.Mina ei vaata kumbagi, ka äktšen- ja õudusfilme.
M
mari  /   07:09, 14. sept 2017
Hea film tõmbab ennast kohe käima. Merivälja ei tõmmanud. Nukumaja tekitas rohkem huvi.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis