Hüpnotisöör Marissa (TV3)

Hüpnotisöör Marissat ootas ees kohtumine saalitäie ootusärevate inimestega. Kõiki neid vaevab mõni sõltuvus – olgu selleks suits, alkohol või kaaluprobleemid.

Kas suitsetamisest on võimalik hüpnoosi abil loobuda? Või kaalu langetada? Alkoholiga on hädas kümneid tuhandeid inimesi Eestis – kas hüpnoosiga on võimalik tõesti sellest needusest lahti saada?

Eilse „Hüpnotisööri“ saate lõpus pakkus Marissa hüpnoosi ka otse läbi teleekraani. Selle hooaja esimene televaatajatele suunatud hüpnoos tõi kaasa palju erinevat vastukaja. Mõnel tulid pisarad silma, mõni tundis millegi kummalise kohalolu ja mõni inimene ei tundnud mitte midagi. Kas Sina allud Marissa hüpnoosile? 

„Kui Sa tunned, et Sinu elus jääb puudu julgustest, et Sind takistab palju hirme ja Sinus on ebakindlus, siis see järgmine katse on just Sulle,“ kommenteerib Maris Saar. 

Hea televaataja, anna teada, kas sina allusid hüpnoosile läbi ekraani? Mis tunded sind pärast valdasid? Jäta oma muljed kommentaaridesse!

Jaga artiklit

40 kommentaari

M
Mhmh  /   19:33, 30. sept 2017
Muidugi, ma ei öelnud ühtki valet sõna ja ei ropendanud aga näe saadeti modereerimisele. Cmoon, ma ütlen veelkord et ilma videot vaatamata ei mõju mingi hüpno üldsegi. Sõrmenipsu peale ei lange küll transsi. Meil ei ole siin mingit trikki vaja. Lo-ll-us- kuu-bis

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis