Saated

GALERII | Eile sai avapaugu sketšisõu „KMD Klubi“, kuidas meeldis saade sulle? (28)

Televeeb, 11. september 2017, 09:13
Foto: Erlend Staub
Kanal 2 huumoriküllase sügisprogrammi esimene uus startija on suur meelelahutus-show „KMD Klubi“ ehk „Komöödiaklubi“. Särav naljasaade toob juba sellest pühapäevast vaatajate ette Eesti näitlejate koorekihi ja kireva valiku lõbusaid sketše.

Eile astusid sketšideks lavale teiste seas Priit Pius, Harry Kõrvits, Margus Prangel, Saara Kadak, Erki Laur jt.

Samal teemal

Igal pühapäeval sünnib Kanal 2 ekraanil üks kordumatu huumorietendus, kui sketšideks astub lavale ainulaadne koosseis armastatud näitlejate ja koomikutega. „KMD Klubi“ avasaates lükkavad huumorikarusselli käima Priit Pius, Harry Kõrvits, Erki Laur, Saara Kadak, Margus Prangel, Taavi Teplenkov, Tanel Ingi, Mart Toome, Kait Kall, Mikk Jürjens, Kristjan Lüüs ja Liisa Pulk. Iga etenduse näitetrupp on kordumatu ja järgmisel pühapäeval astuvad lavale juba järgmised 15 säravat artisti.

Uus huumorishow jõuab Kanal 2 ekraanile koostöös rahvusvaheliselt ülimenuka saatega „Comedy Club“, mis on kuulus oma värvikate naljade poolest. Uhket huumori tulevärki on oodata ka „KMD Klubist“ – head meelelahutust leiavad uuest saatest nii musta huumori austajad kui ka need televaatajad, kes hindavad elust enesest nalju või hoopis üllatavat situatsioonikoomikat.

„KMD Klubi“ õhtujuhi roll on alati teravmeelse Indrek Taalmaa õlul. Naljarohket õhtut vürtsitab muusikaga ansambel Swingers.

Kuidas meeldis komöödiasaade sulle? Milline näitleja tegi kõige paremini nalja? Jäta oma mõtted kommentaaridesse!

28 KOMMENTAARI

v
vaadake veel-"minu kodu on parim", 11. september 2017, 16:46
vot siis saab alles "nalja!"
Keda üldse huvitab mingi pahteldus ja krohvimisvõistlus?Ehitajat?
Vahetustega töölt tulles vaataks kell 17:00 midagi mõistlikku,kuid selline jama panna "Tüdruk Elifi"asemele?...
m
Muri 11. september 2017, 16:43
Kodukootud jamps! Ikka pikk tee areneda. Sama jutt ka siin toodetud "sarjade" kohta. Üle lati suudavad vaid ükskikud. Igasugune madalalaubaline rämps à la "Pilvede all", "Padjaklubi", "Kättemaksukontor" võiks end kokku pakkida...
Loe kõiki (28)