12
fotot

Eile alustas 8. hooaeg populaarsel sarjal „Padjaklubi“, mis tähendab seda, et padjatšikid on tagasi veel pöörasemate seiklustega!

Padjakatest saavad talutüdrukud ning neid sunnitakse tööd tegema rohkem, kui kunagi varem, sest kuri talupealik Irja hoiab silma peal. Miski ei valmista neid ette aga selleks, et talus pole ei elektrit ega isegi vett! Ihu kiheleb ning telefoniakud tühjenevad kiiresti.

Irja hoiab tüdrukuid sunnitöölistena vangis, poodi ja pidusse tuleb hiilida salaja. Ootamatult selgub, et elu maal on siiski võimalik. Otse loomulikult saavad siit alguse uued supernaljakad olukorrad ja peadpööritavad seiklused. Uuel hooajal näeme Mishat vetelpäästja rollis ning lõpuks ometi helisevad ka ühele tüdrukutest pulmakellad! Lisaks kõigele hakkab Laurat jälitama külahull Guido ja Maria püüab Illimari veenda USA-sse õppima minema.

„Padjaklubi“ on TV3 eetris teisipäeviti.

Jaga artiklit

2 kommentaari

V
Vaatasin uue hooaja 1 seeriat.  /   16:26, 6. sept 2017
1. Mis on Grete Kleiniga juhtunud??? Nii kõhnaks jäänud, kas põeb buliimiat? Terve ta küll ei ole, nii vanaks jäänud. Ma olen 61 ja selliseid kortse näos ei ole kui temal.
2. Naljaks oli see, et perenaine ütles: võtke sealt kuuri alt vanad tööriided. Ja oh imet, kõik said endale lausa toon-toonis moodsad riide selga :-) Kas ei oleks normaalne olnud, mingid vanad, auklikud kaltsud selga saada? Olge ikka realistid, mis võib maakohast kuskilt kuurinurgast leida.
  /   23:38, 11. sept 2017
klein on tõesti haiglaselt kõhn.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis