Laadin videot...
1
foto

„Mina pidin naist moosima. Mõtlesin alguses, et pole vaja saates osaleda, aga kui saime teada, et filmib sama meeskond, kellega juba oleme kokku puutunud, siis mõtlesime, et võiks ka,“ räägib saate „Me saime lapseosaleja Mario.

Mario ja tema abikaasa Linda on varem osalenud TV3 saates „Kallis, sa oled kosunud“ ning otsustasid nüüdki kaamerad oma koju lubada. Linda ja Mario ütlevad mõlemad, et tegelikult on see, et kaamerad elu suursündmuse tunnistajaks olid, ka tore, sest endale jääb hiljem hea mälestus. Nende poeg Kerdo sündis 26.oktoobril.

Linda ja Mario lubasid kaamerad pea kõikjale, kuid selle leppisid nad kohe algul kokku, et sünnitustoa uksest võttemeeskond sisse ei tule. Ühe korra palus paarike kaamerad ka kinni panna, kui Lindal väga suured valud olid. „Pärast sünnitust tulid nad tagasi ülejärgmisel päeval, kui natuke taastunud olin,“ ütleb Linda.

Vaata videost, mida Mario ja Linda Õhtulehele veel rääkisid. 

Jaga artiklit

8 kommentaari

K
Kk  /   01:37, 7. sept 2017
Vaatasin saadet ja imestasin, kuidas Mario kurtis, et rasedale Lindale bussis istet ei pakuta. Linda on ju ühtlaselt suur, ei näinud sugugi nii silmnähtavalt rase välja... Saate tegijate poolt häiris, et kui teisi nimetati nimepidi, siis Linda oli absoluutselt igas lauses "kassapidaja Linda".
A
Artjom  /   15:10, 6. sept 2017
Keegi ei taha vaadata kui siuke üle söönud noor inimene end tühjendab. Vastik!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis