Neljapäeval, 31. augustil möödus 20 aastat Pariisis toimunud traagilisest autoõnnetusest, milles hukkus miljonite inimeste poolt armastatud printsess Diana ning tema toonane kallim Dodi Al Fayed. Seoses kurva aastapäevaga on paljud jaganud oma mälestusi Inglise roosiks kutsutud Dianaga. Endine priimabaleriin Age Oks kohtus Inglismaa rahvusballetis tantsides Dianaga korduvalt, nõnda et lõpuks vesteldi juba kui head tuttavad.

Esmakohtumine kahe kauni naise vahel toimus siis, kui Oks oma Inglismaadebüüdi tegi.

"See oli kuidagi saatuse mäng. Meie kõige esimene esinemine Inglismaal toimus Manchesteri teatris, see oli galaõhtu meie trupi asutaja auks, kes sai 80-aastaseks. Printsess Diana oli selle õhtul osaline," meenutab Age Oks.

Kuid printsess käis Age Oksa ja Toomas Eduri etendusi vaatamas pidevalt ning silmast-silma kohtumisi oli aastas mitu.

“Hiljem sai täitsa tavainimese kombel vesteldud, talle oli ballett üldse südamelähedane. Ta oli väga soe ja väga siiras, kergelt arglik, hästi sümpaatne, hästi naiselik, õrn. Aga muidugi aastatega ka muutus, see ei olnud see Diana, keda me alguses kohtasime, mis oli aastaid hiljem,” jutustas Age.

Vaata rohkem videost!

Jaga artiklit

9 kommentaari

A
Arvan...  /   20:44, 1. sept 2017
...et see Diana ei olnud mingi eriine inimene.Ta ei armastanud ju seda meest ,kellele ta läks.Ainult kuulsust jahtis.Väga ebameeldiv iga pildi peal.Ei maksa ennast siduda,kui ei ole armastust.
T
Tohohh???  /   16:33, 1. sept 2017
Või, et kohe lemmik tantsija, vaja ikka kellegi najal pildis püsida

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis