Kõik TV uudised

YouTube'is edastatakse illegaalsetelt tuntud telesarjade otseülekandeid (2)

Televeeb, 17. august 2017, 17:33
 "The Simpsons" logo
Videote avaldamiseks kasutatav veebileht YouTube on uskumatult hea meelelahutuskoht, kuid paljud inimesed kasutavad veebilehte vääralt ning nüüd on lehele jõudnud ka paljude tuntud ja armastatud sarjade otse-ülekanded, tänu millele saab neid tasuta ja ööpäevaringselt vaadata.

Enamasti edastatakse otseülekannetena joonissarju nagu “Simpsonid”, “Family Guy” (“Perepea”), “Futurama”, “American Dad”, “South Park” jne. 

 kuvatõmmis YouTube'st

Muidugi ei ole antud tegevus legaalne, kuna kõik need seriaalid on autoriõigustega kaitstud. Seega nende YouTube’s ülekandmine on täielikult illegaalne. 

YouTube muidugi sulgeb otseülekanded koheselt, kui autoriõiguste rikkumine avastatakse, kuid sellest pole eriti kasu, kuna ühe sulgemisel tekib neid koheselt juurde nagu seeni pärast vihma. 

Sarjade tegijate jaoks on asi muidugi kahjustav, kuid tavalise multikafänni jaoks suurepärane võimalus tasuta ja kasvõi ööpäev läbi oma lemmiksarja vaadata. Kuid kui südametunnistus ei lase sellist illegaalset tegevust toetada, on olemas ka teisi veebilehti (nagu näiteks Netflix), kus täiesti legaalselt seriaale ja filme vaadata.

2 KOMMENTAARI

a
Alfapeet 19. august 2017, 12:34
Netflix ei näita KÕIKI sarju.
m
muna 18. august 2017, 22:19
Olen isegi vaadanud :)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee