10 kommentaari

R
Raivo  /   23:03, 14. aug 2017
Kaks poliitnarri kommenteerimas Eesti kaitsmist, no tule taevas appi!
S
ss  /   10:28, 14. aug 2017
natuke nagu liiga naiivne see jutt, kilgata seda et meid kaitseb NATO ja USA.... ja eriti naiivne on see lihtsalt selle pärast et ei tunta ajalugu ja geo-poliitikast geograafiast pole neil tüüpidel halli aimugi. küsin lihtsalt mis asi kui selline on Eesti maa ja rahvas ja ühtlasi vastan ka - Eesti maa on lihtsalt üks kauplemis objekt või maksevahend, sest meie riigikese pindala on võrreldav mõne maakonnaga mõnes USA osariigis, või rajooniga mõnes Venemaa oblastis ning rahvaarv on võrreldav mõne linnaosaga New Yorkis, Moskvas, Londonis... ja arvata seda et meile tõtatakse ummisjalu appi on lihtsalt üks deliirjumis sonimine. ja juhul kui meil juhtubki tekkima sõjaline konflikt Venemaaga, siis võib 100% kindlusega öelda et müügitehing maksevahendiga EESTI on edukalt sooritatud, ütleme kas-või näiteks: Põhja-Korea vastu või mõne muu väikeriigi vastu...
R
Room  /   10:21, 15. aug 2017
Rumal jutt suhu tagasi!
Just Eesti geograafiline asend pani juba Peeter I sellle maatüki eest veriselt rootslastega võitlema. Sõjaliselt oluline asend oli tähtis ka NLiidule, kes 40-ndatel esimesed sõjabaasid paigutas just Saaremaale ja rannikule. Eesti on koos Soomega Balti mere lukk.
Miks meil NATOst kasu on? NLiit ega tema kloon Venemaa pole kunagi julgenud rünnata NATO liikmesmaid, haukugu nad tema peale palju tahavad. Seega pole NATOl olnud vajadust oma liikmesmaad ka kaitsta. Kui see vajadus aga tekiks, teeb ta seda täie jõuga, sest art.5 on kogu ideoloogia, mis NATOt koos hoiab ja näitab, et see on liikmesriikide kaitseorganisatsioon.
Seda mõte, et kõik on riikide vahel ostetav ja müüdav pärineb Venemaalt. Seda taotakse venelastele iga päev tundide kaupa pähe mitmes nn vestlussaates vene tvs. Nende idee järgi on kõige suurem pahe USA, kes oma kutsikate (Euroopa riigid jt) selja taga ostab-müüb ja vahetab. Kõik me oleme selle ideoloogia järgi müüdavad: Balti riigid, ukrainlased, grusiinid... Ja venelane ähvardab, et tema võib olla see ostja.
Kui nüüd võtta kokku ss-i kommentaar, siis teen siit järelduse, et tegemist on trolliga. 3 põhjendust: 1. venelaste äraleierdatud tähekombinatsioon autorina; 2. kirjeldatud Vene ideoloogia ostan-müün ja vahetan riikidevahelistes suhetes; 3.kirjavigade arv, mida ei tohiks enam teha eesti kooli 4.klassis.
E
Eesti on maailma tähtsaim riik  /   09:30, 14. aug 2017
Enne kaitsesid venelased meid ameeriklaste eest ja nüüd kaitsevad ameeriklased venelaste eest.
K
Kas  /   23:02, 13. aug 2017
1. Eesti või? Mul küll mingit turvatunnet pole.
Kas see ongi see kaitse, kui õuest tungraud ja mosse kärukonks minema viidi? Ja seda päevasel ajal.
E
Eestist  /   22:59, 13. aug 2017
pole raha ka nii palju välja kanditud kui täna.
A
arvi  /   22:46, 13. aug 2017
Nato meid küll ei kaitse. Pigem on ohu allikas. Kuni môni Zirinovski taoline hull Venemaal pukki pääseb. Môningad rakerid teatud linnadele teele saadab. Ja paar lennu eskadrilli lisab. Kui neid nato solbakeid siin poleks ei oleks seda ohtu kunagi. Kommentaari sisu
S
Söör fon krat   /   22:33, 13. aug 2017
Elagu nato.
M
Maga   /   08:14, 14. aug 2017
Kaineks, võta fooliummüts peast ja ära neid seemneid enam söö.
S
Söör fon krat  /   00:18, 15. aug 2017
nato kaitseb meestevahelist seksi ja seepärast ärge kobisege.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis