Pull (Tiina Kõrtsini)

Saaremaal Mustjala vallas juhtus eile varahommikul midagi sellist, mille kohta võib öelda, et tegemist on väga harukordse juhtumiga. Nimelt ründas suurloom pull 74-aastast meest, kes kahjuks rünnaku tagajärjel hukkus.

Kohale kiirustanud meedikuid nägi askeldamas ka samal ajal hommikust jalutuskäiku teinud Ellen. "Kiirabi järgi tuleb üks naisterahvas, suure nutuga ja ajab jalgratast käe kõrval," räägib Saaremaal suvitav Ellen.

"Ma küsin: "Mis juhtus?" Tema ütleb: "Sõnn tappis inimese!" meenutab Ellen vestlust. Mehe surmahetkest rääkinud naine lausus Ellenile läbi pisarate: "Miks ta pidi minema täna hommikul loomi viima karjamaale?"

Miks pull inimest ründas, pole tänaseks teada. Küll aga arvab põllumajandusettevõtja Margus Muld, et rünnak võis olla pulli kaitsereaktsioon. "Ta kaitseb oma karja. Tavaliselt mitte sellepärast, et ta tige on või tal muud viga on, vaid ta käitub loomuomaselt," selgitab Muld.

Vaata rohkem videost!

Jaga artiklit

24 kommentaari

T
Tead Ôhtuleht  /   22:43, 13. aug 2017
Kurvemast kurvem on veel see, et làhete leinajate koju neilt intervjuud vôtma. Tulge ikka môistusele!!!?
T
Tead Õhtuleht!  /   21:14, 13. aug 2017
Sinu julmus ja ülbus on on läinud üle piiri. Sa ründad inimesi nende kõige rängemal leina ajal enda pidurdamatu uudishimuga, nimetades SEDA TÖÖKS. Oh andestust, kui nüüd keegi solvub. Kahju, et see aruraaskuke nii lühike on.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis