Urmas Sõõrumaa Joogafestivalil (Tiina Kõrtsini)

Täna oli Tallinna TV suvesaates "Suvestuudio" külaliseks mees kui orkester ehk Urmas Sõõrumaa, kes rääkis, kuidas ta teenis oma esimese miljoni ja kui palju raha on ta investeerinud sporti.

Sõõrumaa on Eesti olümpiakomitee president ning ka kogu elu ise spordiga tegelenud. Mehe sõnul on ta oma elu elanud lausa kolme keskmise mehe energiakiirusega.

"Ma arvan, et sportlik eluviis on alati hea, inimesed on tervemad, elurõõmsamad ja vitaalsemad. Sport on eelkõige keha eest hoolitsemine ja keha on meie hinge kodu. Kui hinge kodu on korras, on hingel ka ehk vähe parem olla," rääkis Sõõrumaa spordi kasulikkusest.

Lisaks sellele on Sõõrumaa lahkelt raha jaganud nii spordiorganisatsioonidele kui tippsportlastele .

"Kindlalt üle 10 miljoni euri olen ise toetanud, sportlasi ja spordiorganisatsioone. Kui keegi küsib miks, ma ei oskagi öelda. Võib-olla mul on selline süda, mis ei kannata ära öelda, võib-olla mu süda rõõmustab sellest, et ma saan teisi inimesi toetada," rääkis ta.

Kuid mis viga jagada, kui esimene miljon sai teenitud juba nõukogude ajal.

"Ma arvan, et see juhtus ikka rublaajal, kui sai võetud paar viinakotti, kummipaat käe otsa, Soome mindud, kahe kolme auto vastu vahetatud, tagasi toodud, korda tehtud, maha müüdud ja oligi miljon kotis, rublades," rääkis Sõõrumaa oma esimese miljoni teenimisest.

Jaga artiklit

54 kommentaari

T
Taibud  /   21:56, 29. juuli 2017
Räägib mees kes legaliseeris,katusepakkumise.
V
Vanamees  /   23:27, 28. juuli 2017
Sai ka just 200 milli tähtedele pandud ! Ja kohe tulevad OM ja MM võidud !

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis