Eesti

TV3 VIDEO | Kultuurikatlast Tallinnas saab Eesti eesistumise peakontor: vaata, kuidas disainerid hoone eesistumise jaoks sobivaks kujundasid!

Toimetas Keit Paju, 25. juuli 2017, 19:25

4 KOMMENTAARI

l
Lae alla meie tasuta mobiilirakendus/ 26. juuli 2017, 16:31
k
Kole koht./ 26. juuli 2017, 10:16
Olen ka seal ühe korra käinud pidu pidamas ja hullemat kohta ma küll ei tea,kus ma oma elu jooksul oleksin olnud.Oli vist november.Ruumid olid täiesti külmad ja ebamugavad. Peo käigus pakuti süüa,aga taldrikut ega kohvitassi polnud millegi peale panna,sest olemasolevad kohad olid viimseni hõivatud.Igal pool olid mingid orgid,traadid ja muud taolised asjad.Minu päris kalli pluusi varrukas jäi mingi orgi otsa kinni.Küll oli kole pidu.Ma ei lähe sinna enam mitte kunagi.Ma saan aru,et inimesed viiakse sinna vanu seadmeid ja asju vaatama,aga enamaks see ,minu arvates,küll ei sobi.Ag noh,meie juhid tahavad olla ju väga erilised ja teistest eristuda ,olla teistest teistsugused nagu meie rahandusminister.Kui muud eesmärki pole,siis see soov on kindlasti täitunud.
o
Olen nõus./ 26. juuli 2017, 11:36
Tundub, et eestlastel on boheemlaslik arvamus uhkustada varemetes oma külaliste ees. See pole ainuke koht.
a
Aga sobib ju/ 26. juuli 2017, 11:42
Nõukariigi esivabariigist ju ongi varemed järel ja seda sõna otseses mõttes, sest kuhu ka Eestimaal ei läheks, seal on varemetes külad.