Saated

Kas sa usud hüpnoosi? Osale saates "Hüpnotisöör" ja proovi järele! (4)

Televeeb, 19. juuli 2017, 10:14
Hüpnotisöör Maris Saar Tiina Kõrtsini
Sel kevadel jõudis TV3 ekraanile uus ja uskumatuna tundunud telesari "Hüpnotisöör", milles hüpnotisöör Marissa kuulsused Potsatajaks muutis, koera moodi kõndima pani ning isegi televaatajaid läbi ekraani hüpnotiseeris. 

Kuna paljude jaoks hüpnotiseerimine täieliku soolapuhumisena tundub, siis nüüd saavad skeptikud end proovile panna, sest saatesse "Hüpnotisöör" otsitakse vabatahtlikke, kelle peal viiakse läbi tasuta hüpnoositeraapia seansid.

Samal teemal

"Tule ja osale saates "Hüpnotisöör"! Juba 2. augustil korraldab saade kaks avalikku hüpnoositeraapiaseanssi," kuulutab Marissa oma Facebooki lehel. 

Marissa viib vabatahtlike peale läbi kaaluhüpnoosi, mis annab juurde motivatsiooni kaalu langetamiseks ja treenimiseks. 

"Räägin algul sellest, mis toimub toiduga kehas ja treeninguga kehas. Kuidas toimib motivatsioon ning kuidas seda endale ka päriselus juurde saada. Pärast seda on võimalik sul end tooli peal mugavasti sättida või kui soovid, et oleks mõju eriliselt hea, võta kaasa joogamatt/lamamisalus ja pleed, et saaksid end põrandale pikali lasta.Kui suudad end grupihüpnoosis täiesti vabaks lasta, siis on võimalik selle abil kas vähendada emotsioonidest tingitud söömist vms probleeme, mis sul kaalu ei lase langetada või neist täiesti vabaneda. Üritus on vastunäidustatud rasedatele, psüühiliselt ebastabiilsetele ja südameprobleemidega inimestele," kirjutab Marissa.

Küll aga tuleb arvesse võtta seda, et hüpnoos võib esile tuua ka muid alateadvuses olevaid probleeme.

"Ka selle teraapia mõju ja tulemus sõltub sellest, kui palju sa ise oskad end lahti lasta ja lõdvestada ning kui palju sa isennast usaldad. Oled väga oodatud osalema ka sel juhul kui oled varasemalt minu grupiseanssidel osalenud," sõnab hüpnoosi alal diplomeeritud Marissa ehk Maris Saar.

"Hüpnoos ei ravi inimest sõrmenipsuga, see pole imerohi. Iga tervenemise ja progressi jaoks on tarvis teha koostööd ehk siis inimene on ise valmis vastu võtma täit vastutust iseenda elu ja oma valikute eest ja ei looda, et hüpnoos oleks imerohi, mis tema eest kõik ära teeks."

Hüpnoosiseansil osalemiseks kirjuta TV3 märksõnaga massihüpnoositeraapia.

4 KOMMENTAARI

o
oh õudust! 19. juuli 2017, 13:25
Kas juba küllalt ei saa selle kre...tiini reklaamimisest?
u
uskmatu 19. juuli 2017, 13:24
Järgmine pettur ja aferist. Kui inimene on nii raskelt haige, nagu see nn. hüpnotiseerija, siis ei tohiks keegi tema poole pöörduda. Näe, Kukumägi pöördus ja kauaks teda enam ei olnud.
Loe kõiki (4)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee