Augustist lahkuvad Kanal 2 ja TV3 vabalevist ning nende vaatamine muutub tasuliseks, seetõttu on juulis suuremate teenusepakkujate nagu Telia, Viasati ja Starmani klientide hulk märgatavalt kasvanud.

Umbes 80 000 vabalevi kasutaja seas on nii linlasi kui ka maainimesi, nii noori kui ka vanu, vahendas ERRi uudisteportaal "Aktuaalset kaamerat".

Starmani televisiooniteenuste juhi Otto Riisenbergi sõnul tunnevad inimesed kõige rohkem muret selle pärast, mida nad peavad teenusepakkujaga liitudes oma koduses tehnika- või antennisüsteemis muutma. Need küsimused lahendavad nii Telia, Viasat kui ka Starman vaatajakaardi või tasuta paigaldusega ise.

Kuigi kõigi teleoperaatorite kliendibaas on kuuga kasvanud, on ilmselt palju ka neid, kes liituvad tasulise teenusega alles siis, kui avastavad harjumuspärase telepildi asemel tumeda ekraani, ning seetõttu võivad hilisemad liitujad oodata järjekorras, sest kõigile kohe tehnikuid ei jagu.

Jaga artiklit

39 kommentaari

  /   22:59, 19. juuli 2017
mina ka nende jamade , vaid reklaame paksult pungil, ahnuritele ei taha sentigi kulutada. ära on tüüdanud, pidevalt samad jamad.. .enam eriti ei vahigi.
J
Juhan  /   22:11, 19. juuli 2017
Tahaksin öelda, et HEAD TEED!!!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis