Ingrid Rüütel (Kuvatõmmis / TV3)

President Arnold Rüütli abikaasa, folklorist Ingrid Rüütel ei armasta väga oma riietusest rääkida, kuna see ei ole talle kunagi olnud oluline teema. Ent Seitsmestele võttis proua Ingrid nõuks oma stiili lahti rääkida ning põhjendas, miks teda vastuvõttudel tihti rahvariietes näeb.

Milline on aga proua Rüütli läbi aegade lemmik vastuvõtukleit?

Ingrid Rüütli üheks stilistiks ja ihuõmblejaks on olnud legendaarne Kai Saar. Proua Rüütel ütles, et Kai Saar on talle valmistanud kolm vastuvõtukleiti. "Minu lemmikkleit on see veinipunane, lillkaunistustega. Selle ta tegi tegelikult Norra riigivisiidiks," rääkis Ingrid Rüütel. "Aga mina ei ole kunagi arvanud, et üht kleiti võib üks naine ainult üks kord elus kanda. Ja mina kandsin seda ka järgmisel presidendivastuvõtul ja olen seda kandnud hiljemgi."

Jaga artiklit

34 kommentaari

N
Nonoh  /   21:19, 20. juuni 2017
Kuidas siis nüüd need Ilvese naised eluaegseks riigi ülalpeetavaks on saanud?! Kas tehti mingeid diile Reformivalitsusega ja riigikantselei aina kirjutas hüvitisi välja?!
M
miks  /   19:08, 20. juuni 2017
peab teisi inimesi niimoodi solvama ja alandama ? Kas on tegu ühiskonnategelaste, lauljate, näitlejate, saatejuhtide või teistega, ikka solki ämbriga pähe. Kas endal häbi ei hakka?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis