Ilona Novosjolova (ehkstrasensy-vedut-rassledovanie.ru)

Vene "Selgeltnägijate tuleproovist" tuntud transseksuaalne maag Ilona Novosjolova on surnud. Teletäht oli vaid 29aastane.

Life.ru andmeil kukkus Ilona alla kortermaja kuuendalt korruselt ning suri vigastustesse. Õnnetus juhtus Moskvas Entusiastide puiesteel. Võimud uurivad intsidendi kõiki asjaolusid. Väidetavalt vaidles Ilona elukaaslasega ning üritas teda ehmatada aknal seistes. Surnukeha leiti kortermaja alaosas asuva hambakliiniku varikatuselt.

Saates koos Marilyn Kerroga osalenud Ilona teatas kahe selgeltnägija pooleldi eravestluses, et tema surma ei karda, kuna on sellega korduvalt silmitsi seisnud.

"Ma olen mürgiga sündinud ja mürgiga mürgitan ka teisi," rääkis Ilona Kerrole. "Igaühel on oma saatus, minul seda enam pole – mul on seal must auk," lisas selgeltnägija.

Novosjolova jõudis televõistluse seitsmendal hooajal finaali. Väidetavalt oli ta kaks korda varemgi ähvardanud endalt elu võtta. Ilona on korduvalt skandaalide keskmes olnud -  küll inimrööviga, küll soovahetusega. 2013. aastal rööviti Ilona ja tema kallim ning vabastati hiljem kopsaka lunaraha eest.

Ilona, kes väidetavalt on olnud Andrei, on sündinud 1986. aasta 2. novembril Pavlovski Possadis. Juba varajases lapsepõlves tundis ta, et tal üleloomulikud võimed. Ilona ei saanud klassikaaslaste ja õpetajatega läbi ning jäi 12aastaselt koduõppele. 

Pisikese jõnglasena emale mingeid inimesi kirjeldanud Ilona sai hiljem aru, et rääkis surnutest. Juba lapsepõlves ennustas ilma ja lähitulevikku.17aastaselt sai Ilona aru, et tema elueesmärk on inimeste aitamine.

Lea Dali Lion lootis Ilonalt keemiaravi ajal abi

2008. aastal võttis ta osa "Selgeltnägijate tuleproovist", kuid lahkus sealt, väites, et vaimud ei ole tema osalemisega rahul. 2009. aastal naasis ta telešõusse ja tuli teiseks.

Eesti lauljatar Lea Dali Lion on rääkinud, kuidas ta üritas vähiga võideldes keemiaravi ajal Novosjolova jutule pääseda. Viisagi oli olemas ja sõit kindel, ent Novosjolova võeti päev enne seda vihahoos telekaamera purukslöömise eest vahi alla.

"Siis sain aru, et mul ei ole mõtet enam mitte kellegi jutule tungida. Ma pean ise hakkama saama, endaga tegelema," räägib Lea, kes õppis oma sõnul tänu sellele teadvust kehast välja juhtima, et kuri energia ei saaks ta ihule liiga teha.

Jaga artiklit

14 kommentaari

K
Kurt Tumm  /   09:46, 16. juuni 2017
Kas ta siis ei näinud oma surma ette???Oleks voodi või diivani selle koha peale pannud.Red Bull andis talle tiivad...aga ikka kukkus alla.
I
ilus hüpe  /   00:14, 16. juuni 2017
laksu all hüpataksegi lendama!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis