Eesti

TV3 VIDEO | Kui hästi tuleks Reet Linna toime tavapensioniga? (121)

Televeeb, 9. juuni 2017, 19:39
Reet Linna räägib, kas ta tuleks tavapensioniga toime.Foto: Kuvatõmmis / TV3
TV3 "Seitsmesed" uurisid armastatud telenäolt, "Prillitoosi" saatejuhilt ja lauljalt Reet Linnalt, kuidas saaks ta hakkama tavapensionärina ja milliseid muudatusi ta oma elus läbi viima peaks, et toime tulla.

Reet Linna ütles, et teinud kuus hooaega "Prillitoosi", ta näeb, kuidas inimesed tegelikult elavad. "Nad on väga vintsked, oskavad teha saia, nagu vanasti öeldi - kõigest, eks ju," rääkis Linna. "Nad saavad kõigega hakkama, nad ei virise... Aga tegelikult ei ole neil raha, ei ole tööd ega tulemust. Ja see teeb kurvaks." 

Aga ta ise tuleks välja pensioniga? "Ma peaksin siis võtma omale väiksema elamise kindlasti, minu pension on korralikult suurem kui mõnel teisel - lihtsalt sellepärast, et mul on kolm last ja ma läksin õigel ajal pensionile," rääkis Reet Linna. Ta avaldas, et selles vanuses nagu ta on, ta nõudmised on palju väiksemad. "Ma saaksin võibolla hakkama, aga mitte väga hästi, kui ma tahaksin ikkagi käia veel teatris, kontserdil, liikuda kusagil või reisida kusagile ehk nautida elu, siis kindlasti ei tuleks," arvas armastatud saatejuht. 

Vaata ka videost!

121 KOMMENTAARI

l
lihtsalt pea 12. juuni 2017, 13:36
Mida vähem inimesel vajadusi on, seda lihtsam on tal hakkama saada. Mis paganama meelelahutus?:)
Kellel seda teiste toodetud ja raha eest osteta...
(loe edasi)
n
nojah 12. juuni 2017, 09:16
pension on muidugi väike. Aga eks me oleme terve eelneva elu päevast päeva, 43 aastat tõepoolest tööd teinud. Tuli olla väga hoolas, et staaž ei katke...
(loe edasi)
Loe kõiki (121)