Saated

EKSTREEMNE EKSIMINE! Gerli Padar eksis enne saate salvestust ära ning lõpetas lennuki pardal (4)

Televeeb, 1. juuni 2017, 17:10
Gerli Padar Toomas Tatar
Täna oli "Terevisiooni" eetris külas saate "Lauluga maale" saatejuht Gerli Padar, kes meenutas vahvaid olukordi, mis kaheksa aasta jooksul, mil tema saadet juhtinud, juhtunud on. Nimelt on naisel komme enne saate salvestusi ära eksida ning ühel korral pani see ta väga huvitavasse situatsiooni...

“Tänu sellele, et ma hiljaks jäin, ei teadnud ma absoluutselt mis mind ees ootab. Ma teadsin, et me teeme saate alguse ära koos Jüri Aarmaga ja võib-olla ka lõpud, olin valmis. Kui jõudsin kohale, siis öeldi, et astu siia lennukisse ja nüüd tõused õhku,” meenutas ta juhtumit, kus ta enne saate salvestust metsa ära eksis ja lõpuks võtteplatsile jõudes purilennukiga sõitma pandi. 

Alguses ei suutnud Padar seda muidugi uskudagi. "See oli erakordne kogemus. See oli väga-väga kihvt ja sellistel hetkedel mõtled, et jube lahe, et ma saan seda asja teha," sõnas ta.

Samal teemal

Padar on “Lauluga maale” juhtimas juba kaheksandat hooaega, kuid talle ei tundugi see nii pikk aeg olevat. “Niimoodi võtta, et ma olen seda saadet tõepoolest kaheksa aastat juhtinud, see on läinud linnulennul. See on olnud ainult täis positiivseid emotsioone,” sõnas ta.

Padar meenutas, et eelmisel aastal eetris olnud hooaeg on talle üks meeldejäävamaid.

 "Eelmine aasta oli üldse kõikidest hooaegadest kõige meeleolukam. Saatekülalistel huumorit jätkus. Eelmine aasta oli ka ilma poolest väga ekstreemne. Kui kõik eelnevad aastad, ma ei tea, kust produtsent Valdur Sepp on saanud selle nupu, ilm on olnud väga ilus, aga eelmisel aastal, võta näpust, ühel salvestusel sadas lausa rahet," rääkis ta.

Ka sel aastal on oodata meeleolukat hooaega. Lauldakse vanu lemmikuid, aga ka uusi põnevaid laule.

"Oi, neid laule on kindlasti veel väga palju, mida tahaks laulda ja võib-olla just sellist uuemat muusikat, mida toovad meie saatekülalised meie saatesse ja nii tore on näha, et ka vanemad inimesed teavad sõnu peast ja laulavad kaasa," ütles Padar.

Suvesaated "Lauluga maale" on ETV ekraanil alates 08. juulist laupäeva õhtuti.

4 KOMMENTAARI

t
2. juuni 2017, 14:54
Tähtsaim on ,et situatsia oleks intresting.
e
Ekstreemse .eksimise 2. juuni 2017, 13:48
õnnelik lõpp - tuli ära!
Loe kõiki (4)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee