Saated

“Naabrist parem” täna: Kristiina Heinmets-Aigro tekitab osalejates pahameelt 

Toimetas Keit Paju, 31. mai 2017, 13:43
 TV3
“Naabrist parem” on jõudnud 7. osani ja käib kibekiire esikute ja lastetubade ettevalmistus. Egle ja Rasmus võtavad maalt maha sobiva puu, mille meisterdavad hiljem kassipuuks. Meikarid jätkavad Inglise 20ndate stiili ning valmib tüdrukute buduaar. Ka pisike printsess Mia Isabela teeb oma elu esimese maali ning Jana õmbleb esimest korda ja teeb Mia tuppa n-ö “pesa” ehk telgi.

 

Lastetubasid ja esikuid hindavad sisearhitekt Priit Põldme ning super-ema Kristiina Heinmets-Aigro. Kui lastetoad saavad vaid kiita, siis esikute suunas pillutakse ohtralt kriitikanooli.

 

“Koju tulles tahaks kuhugi istuda ja oma asju panna!” sõnab Kristiina Heinmets-Aigro, kui Ida Isabeli ja Rein-Eriku esikus tooli ei näe.

 

Korteriomanikud vaidlevad vastu, sest nad ei saa aru, milleks on esikusse pink vajalik. Ida Isabel ja Rein-Erik kirjutavad isegi oma Facebooki fännilehel, et halva emotsiooni tõttu ei taha nad tänast osa ise vaadata.

 

“Oleme selle osa enda jaoks minevikku jätnud ja ise jätame selle vaatamise vahele, et seda emotsiooni enam mitte meenutada!” seisab "Naabrist Parem" Ida Isabeli ja Rein-Eriku fännilehel.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee