Niine nahakliinik (Mati Hiis)

Tallinnas tegutsev Niine nahakliinik kirjutas tasuliste visiitide eest arveid ka haigekassale, olgugi, et raha klientidelt oli juba saadud.

Lepingu järgi peaks Niine nahakliinik andma välja 7000 tasuta aega aastas, aga reaalselt antakse vaid 120. Sama raha võetakse maksvate klientide arvel fiktiivselt haigekassalt, vahendas ERRi uudisteportaal ETV "Pealtnägijat“.

Mitu raviasutuse juhti ütlesid “Pealtnägijale”, et Niine kliinik tabati varguselt ja firma raamatupidamine vajaks revisjoni.

Nii leiab näiteks endine haigekassa ja praegune Tartu ülikooli TÜ kliinikumi juht Hannes Danilov, kelle arvates on juhtum "haigekassa juhatusele paras pähkel pureda, kuidas edasi käituda“.

Jaga artiklit

32 kommentaari

  /   23:44, 18. mai 2017
mis on lahti? Järjest ujub päevavalgele haiglate musti tehusid PERH om areisidega,mistõttu Allik töölt lendas Pärnus Sule-firma afäärid arvutid teenivad klikile raha.30.000pole üldse raha,mida uuridagi, laod jujutatud üle vetsupaberiga,kas haigla nõukogul on kõhutõbi? Aga tublidele arstidele makstakse internipalka . Nüüd Niine Kliiniku rahaafäärid Kui uurida veel erapraksise ja riiklikus süsteemis töötavate arstide kahepalgelist tööd,iolmneks huvitavaid asju Ehk eravisiit arsti taskusse,uuringud haigekassa arvel ja vastusega taas eraarstile ning visiiditasu Seega topeltraamatupidamine Haigekassa tuleks vasturtusele võtta,sest ta käib lohakalt ja löausa kuritahtlikult ümber inimeste rahaga,mis maksudena haigekassasse laekuvad Siin oleks kõvasti tööd õiguskantserili,Kapol ja uurijatel.
S
see on vargus  /   20:56, 18. mai 2017
Kui haigekassa ametnik ütleb kõige selle varguse ja jama kohta, et see ei ole päris korrektne, siis tuleks see ametnik päevapealt kõige nelja tuule poole saata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis