2
fotot
Antero Eerola (Tallinna TV)

"Meie tänaseks külaliseks on eesti keelt rääkiv Soome kohalik tipp-poliitik ja Eesti sõber Antero Eerola. Eestis õppinud ja Venemaal töötanud Eerola räägib "Põdra TV"  intervjuus otse ja ausalt Eesti elust ja välispoliitikast," sõnas saatejuht Sami Lotila.

"Eestist vaevalt saab kunagi heaoluriik, kui ta ei õpi toime tulema oma naabritega,” rõhutab Eerola. "Eerola jutu järgi Vantaas elavad eestlased tagasi Eestisse kolima ei kipu, vaid neid vastupidi tuleb Vantaasse kogu aeg juurde. Aastal 2016 koguni 300!" rääkis Lotila.

”Soomlased suhtuvad Eesti immigrantidesse neutraalselt, aga eestlasi kasutatakse Soomes ka ära,” lisas Eerola. 

"Samuti on "Põdra TV-l" külas värske ”Eesti-Soome” miss ehk Miss Reval Karina Prants. Uudisloo teemaks on seekord Eesti HIV-epideemia, mis Soome arsti järgi kestab veel aastakümneid," rääkis saatejuht Risto Vuorinen

"Põdra TV"  on Tallinna Televisiooni eetris igal reedel algusega kell 21.20. Saadejuhtideks on Soome tippajakirjanikud Sami Lotila ja Risto Vuorinen.

Jaga artiklit

48 kommentaari

M
mina uurisin, kes see   /   18:36, 23. apr 2017
Antero Eerola on? Sain aru, et Põlissoomlaste parteist ja suur NATO vastane. Teeb maha praegust kaitseministrit ja kirjutab sellest, kui hea on Venemaa ja kui paha on lääs, eesotsas USA-ga. Kuidas Ukraina ei ole vallutatud ja kuidas lääs saadab sinna miljardite kaupa raha, et organiseerida vastuhakku venemeelsetele. Seega sama maailmavaade, mis oli Lotilal ja Bäckmanil. Väljendada oskab end pisut intelligentsemalt, aga sisu punakasroosa. See, et TTV just need punakasroosad alati üles leiab, on täitsa huvitav. Aga eks inimene usub ikka seda, mida ta tahab.
S
sull  /   10:58, 22. apr 2017
eesti on soomest 50 aastat taga.
1.seal on astmeline tulumaks
2.varsti hakkame omale sealt süüa ostma
3.suhkru kilo 35 senti,kana ja juust on ühes hinnas,kilo hind 2€ jne.
3.koristaja saab palka 1500€ kuus aga eestis???
4.soomlastel on mille üle uhke olla,sest nad ehitavad suurimaid reisilaevu ja veel maailma tasemel diiselmasinaid
Selles riigis mõeldakse ka tööinimese peale,pole ime,et inimesed siit minema ei jookse ja enam tagasi ei tule.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis