Kõik TV uudised

"RADAR" TÄNA: Peeter Võsa jättis joomise, sai vanaisaks ja hakkas galeristiks (2)

Toimetas Marge Sillaots, 21. märts 2017, 16:07
Foto: Kanal 2
Pärast seda kui Peeter Võsa karjäär riigikogus lõppes, pole temast ammu midagi kuulda olnud. Detsembris 50aastaseks saav mees sai hiljuti vanaisaks, tahab treenida end supervormi ja avab kuu aja pärast omapärase kunstigalerii.

Aadressil Pikk 72 asub maa-aluses pommivariendis Võsa uus töökoht – Punker. See on linnalt üürile saadud, veidi üle 100ruutmeetrine pind, mille eest Võsa maksab iga kuu ligi 130 eurot üüri. Võsa plaanib siia teha kunstigalerii. Esimene näitus peaks avatama 1. mail.

Praeguseks on Võsa-Pets aasta jagu ruumide korrastamisega tegelenud.

"Taga põõsa juures oli sissepääs, mis oli täis situtud sõna otseses mõttes. Terve suvi käis siin võitlus kusikute ja sitturitega," räägib Võsa.

Tulevane kunstigalerii ei plaani aga ainult kunstimüügist ära elatuda, vaid siin hakkab käima ka tõsine vanakraamiga kauplemine. Õigemini nõukogude ajast pärit kaubaga hangeldamine, mida Võsa-Pets juba aastaid kogunud on. Ta näitab uhkusega 40 gaasimaski, mille loodab briti poissmeestele maha müüa.

Missugune näeb Võsa galerii välja ja millist ranget treeningprogrammi värske vanaisa viljeleb, seda näeb täna õhtul "Radaris" kell 20 Kanal 2-s.

Samal teemal

16. märts 2017, 12:04
Peeter Võsa "Prooviabielust": "Eestlase veab end teleekraanile naeruvääristama soov ära teha."
8. märts 2017, 04:00
Võsareporteri mahlakas kõnepruuk vihastas teenindaja välja
8. veebruar 2017, 23:03
Võsa Pets puurib esoteerikamaastikku

;