2
fotot

Täna said "Aktuaalse kaamera" ilmateate vaatajad näha pentsikut juhtumit, kus ilmateate ajal hakkas ilmateadustaja selja taga asuv ekraan streikima ning osa ekraanist hakkas virvendama. 

Ilmateate alguses oli ekraan korras, kuid pärast seda, kui ilmateadustaja ekraani puudutas, hakkas ekraani ülemine osa virvendama. 

(kuvatõmmis)

Lõpuks jäi keset ekraani lihtsalt suur tume ala. 

(kuvatõmmis)

Kui ilmateadustaja üritas puudetundliku ekraaniga opereerida, ei teinudki see koostööd.

Õnneks hakkas ekraan mingil hetkel jälle tööle ning ilmateadustaja sai prognoosi lõpuni lugeda. 

Varasemalt on televaatajad uuele stuudiole ning uuele ilmateatele ette heitnud ka seda, et ilmaprognoos pole enam nii hästi aru saadav.

"Ühinen nendega, kes nurisevad ilmateate uue kujunduse üle: temperatuurinäitude valged numbrid kollastel "apelsinidel" pole nähtavad! Ja järgnev nelja päeva ennustus, mis varem esitati ülevaatliku tabelina, on kuidagi pildi sisse ära peidetud," kommenteeris üks Õhtulehe lugeja.

Teisedki lugejad kurdavad ilmateadet puudutava üle – liiga väike kiri ja arusaamatu. "Oranži asemel võiks ikka miinuskraadid olla sinisega ja soojakraadid punasega,"sekundeeris teine. 

Vaata juhtunut SIIT, alates 27:31. 

Jaga artiklit

31 kommentaari

R
RE  /   18:45, 17. märts 2017
AK-s pole ilmateate lugejat näha asub kaugel ähmaselt, aktuaalse kaamera taust on kirju ja väsitab silmi, kui ERR ei leia normaalset lahendust tuleb loobuda AK vaatamisest, KAHJUKS. milleks selline eksperiment inimeste silmadega, ühelgi teisel kanalil ei ole virvendavat tausta ka välismaa kanalitel mitte. eks eest hiilgab jälle millegagi.
M
Miks juba?  /   17:02, 17. märts 2017
Selle käikuvõtmise hetkest alates pole sealt ükski AK saade ilma apsakateta eetrisse jõudnud. Ja millal aru saadakse, et see "pohlapõld" seal saatejuhtide selja taga ei kõlba kuskile või siis pangu vähemalt see seisma.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis