Saated

Täna "Radaris": Kas peaministripartei läheb pankrotti? 

Toimetas Keit Paju, 28. veebruar 2017, 15:33
Keskerakonna volikogu, Jüri RatasFoto: Teet Malsroos
Peaministripartei Keskerakonna rahaline seis on hapu. Tohutud nõuded riigilt ja Tallinna linnalt, müstiliste summadega garantiikirjad, üüratud advokaadikulud ja endisele esimehele makstavad tasud. Kõik see on Eesti ühe võimsama erakonna viinud nii raskesse seisu, et müüki on pandud Toompeal asuv maja.

"Radar" luges koos Keskerakonna peasekretäri Jaak Aabiga partei võlad kokku. Aab ütleb, et enamik nõudeist on seotud Edgar Savisaarega ning see on Keskerakonna jaoks paratamatus. "Edgar Savisaare teema ongi tundlik teema. Edgar Savisaarel ongi olnud väga suur roll erakonna loomises. Tal on olnud väga suur roll Eesti poliitikas. Ja lõpp-kokkuvõttes ongi erakond see, kes oma endist esimeest toetab siiski," räägib Aab.

Erakondade rahastamise järelevalve komisjoni esimees Ardo Ojasalu on Keskerakonna suhtes skeptiline: “Me oleme täna mõnevõrra kriitiliselt meelestatud Keskerakonna raamatupidamise suhtes viimaste kontrollide tulemusena. Seega ei saa kindel olla, et neil on kõik kohustused bilansis kajastatud,“ ütleb ta.

Kui suured on Keskerakonna võlad ja kuidas on need tekkinud? Ning kas on karta uusi halbu üllatusi? Kas peaministripartei võib tõesti oma suure võlakoorma all pankrotti minna? Vastuse neile küsimustele saad "Radaris", täna kell 20 Kanal 2-s.

Samal teemal

28. veebruar 2017, 16:28
Täna "Radaris": Moemaja, mida eelistab president Kaljulaid
28. veebruar 2017, 15:28
Täna "Radaris": mis oleks, kui võtaksime vabadussambalt klaasi ümbert ära?

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee